روف گاردن ترمووود

روف گاردن ترمووود باغی است که روی پشت بام یک ساختمان قرار دارد. در حقیقت روف گاردن سقفی است که پوشیده از پوشش گیاهی و خاک است. توسط یک سیستم زه کشی و غشایی اختصاصی پوشانده شده است که تضمین می کند فضای زندگی زیر روف گاردن، ضد آب باقی می ماند. کمک به بهبود کیفیت زندگی در محیط های شهری و کاهش تاثیر بر منابع محدود ما. نیازی به احداث باغ در سطح زمین وجود ندارد. روف گاردن ها می توانند یک جایگزین عالی برای مناطقی با ظاهر طبیعی و محوطه سازی شده در سطح زمین باشند. با کمی درایت و طراحی منحصر به فرد، می توان یک بام مسطح را به راحتی به باغ بام سبز تبدیل کرد.
پشت بام های متعدد یک شهر را می توان از منظره ای بایر به شبکه ای زنده از باغ ها تبدیل کرد.
روف گاردن یک واحد اکولوژیکی محدود برای طبیعت در بالای سازه های ساخته شده توسط انسان است و محیطی را تشکیل می دهد که بسیار متفاوت از باغی است که ریشه در خاک طبیعی در سطح زمین دارد. باغبانی پشت بام نوعی خاص از کشاورزی شهری یا باغبانی شهری است. با ایستادن در یکی از طبقات بالاتر یک ساختمان، بلافاصله می بینید که سطح کل سقف های شهر چقدر بزرگ است. این فضاهای سقفی عموماً بلااستفاده هستند. آنها اغلب در معرض نور خورشید و باران قرار می گیرند و همیشه در دسترس هستند، حتی در متراکم ترین مناطق شهری، چه در باران و چه در آفتاب، یک روف گاردن همیشه شخصیت زیادی دارد و با فصل و زمان و روز تغییر می کند، بنابراین به طور مرتب از آن بازدید می شود.

روف گاردن ترمووود

مزایای استفاده از روف گاردن ترمووود در ساختمان ها

  •  ارتقا ارزش ملک به میزان بسیار قابل توجه
  • افزایش عمر مفید ساختمان
  • عایق صوت و گرما و سرما
  •  حفاظت از ساختمان در برابر طوفان و شرایط آب و هوایی
  • مزایای اجتماعی
  •  افزایش کیفیت آب و هوای شهری
  •  اصلاح اقلیم شهری
  •  روف گاردن ها زیست گاه های متنوعی را فراهم می کنند.
  • ایجاد فضای صمیمانه برای گرفتم مهمانی ها و مجالس دور همی
  •  بازگشت طبیعت به زندگی مردم

زیباسازی فضای روف گاردن به کمک ترمووود

در محوطه سازی، انتخاب مصالح فراتر از تصمیمات طراحی است و همچنین تعهد به عملکرد و پایداری را نشان می دهد. مجموعه رها چوب ، طیف گسترده‌ای از چوب‌های ترمووود ممتاز و محصولات کف را ارائه می‌کند، که دامنه امکانات طراحی روف گاردن را گسترش می‌دهد و رویکردی پایدار را ترویج می‌کند.

آشنایی با فرآیند ترمووود رهاچوب جهت استفاده در روف گاردن

محصولات رها چوب که ترمووود محصول اصلی آن می باشد،چوب اصلاح شده حرارتی به دلیل دوام و مقاومت بیشتر در برابر پوسیدگی شناخته می شوند. در فرآیند تولید ما، با استفاده از گرمای کنترل شده در دمای 212 درجه سانتیگراد و بخار، محصولاتی را تولید می کنیم که قادر به مقاومت در برابر سخت ترین شرایط محیطی، افزایش پایداری و انعطاف پذیری بدون استفاده از مواد شیمیایی هستند. علاوه بر این، فرآیند ترمووود پایداری چوب را بهبود می بخشد و از پیچ خوردگی و تاب برداشتن محصولات در طول زمان جلوگیری می کند. به همین دلیل کاربرد بسیار زیادی در روف گاردن خواهد داشت.

چه ابعادی از ترمووودی را می توان در فضای باز استفاده کرد؟

بسته به نو کاربری می توان از ابعاد مختلف ترموود در فضای باز استفاده کرد. برای مثال برای دکینگ ترمووود مناسب ترین گزینه انتخاب چوب به ضخامت 26 میلیمتر می باشد. به طور کلی در هر محل و با توجه به کاربرد و دیتیل طراحی شده می توان انواع و اقسام پروفیل های ترمووود را از ضخامت 16 میلیمتر به بالا مورد استفاده قرار داد.

مزایای استفاده از ترمووود رها چوب در روف گاردن ها

چوب‌های ترمووود رها چوب، ابزاری فوق‌العاده همه کاره در کارنامه هر منظره‌سازی است. ثبات ابعادی متمایز آنها باعث می شود تا برای طیف گسترده ای از کاربردها در محوطه سازی، از جمله حصار، روکش، آلاچیق و ویژگی های باغ و روف گاردن سازگار شوند. چوب‌های ترمووود که به عنوان روکش استفاده می‌شوند، وسیله‌ای سازگار با محیط زیست برای افزایش جذابیت زیبایی و در عین حال دوام طولانی مدت هستند. مقاومت طبیعی آنها در برابر پوسیدگی و توانایی آنها در شرایط سخت آب و هوایی آنها را به انتخابی مطمئن برای کاربردهای عمودی و افقی در مناظر تبدیل می کند. علاوه بر این، رنگ‌های غنی و گرم و الگوهای دانه‌های متمایز آنها به زیبایی طبیعی هر فضای بیرونی کمک می‌کند. استفاده از چوب هایرها چوب به دلیل ماهیت سبک وزن محصول بدون دردسر است، که این ویژگی ناشی از رطوبت کم چوب می باشد.

تنوع رنگی بالای ترموود ها برای استفاده در روف گاردن

ترمووود های ما را میتوانید در چهل مدل رنگ مختلف تهیه نمایید تا در محیط خود و با توجه به فضای آن به کار رود و احساس ایده آلی داشته باشید. از رنگ های روشن تا تیره. برای هر فضا می تواند یک رنگ وجود داشته باشد. رنگ و پرداخت بیشتر سطح امکان پذیر است. در هر صورت آز آنجا که تولید رنگ توسط خود شرکت انجام می پذیرد و توسط دستگاه های تمام اتومات بر روی چوب اعمال می شود، امکان فراهم کردن هر نوع سلیقه ای وجود خواهد داشت.

رها چوب ارائه کننده تخصصی انواع ترمووود برای روف گاردن در ایران

گروه ساختمانی رها با بیش از 20 سال سابقه تجربه طراحی، نظارت و اجرا در زمینه مهندسی نمای ساختمان علی الخصوص نصب و اجرای ترموود روف گگاردن، و بازسازی رنگ ترمووود کف به عنوان یکی از شرکت های پیشگام بر اساس استانداردهای بین المللی حضوری فعال داشته است. این کار در گذشته و درمجموعه با اخذ نمایندگی از شرکت های معتبر ترمووود جهان به ویژه کشور فنلاند از جمله LUNAWOOD  بیشترین حجم واردات و فروش و اجرای این محصول را در سطح کشور داشته است و در حال حاضر با تکیه بر سال ها تجربه خود در این زمینه و انجام تحقیقات و بررسی های بسیار در راستای بهبود کیفیت ترمووود و ارائه محصولات با گرید جهانی، آمادگی خود را جهت ارائه انواع مشاوره های لازم برای خرید ترمووود روف گاردن و حضور در پروژه های شما اعلام می دارد.. ما امیدواریم که با تلاش و اشتیاق فراوان طبیعت را به زندگی مردم برگردانیم .