ترمووود استخر

همانطور که می دانید، انتخاب کفپوش چوبی کنار استخر یکی از مواردی است که در انتخاب آن باید توجه ویژه و نکات مهمی را توجه داشت. یکی از مهم ترین نکاتی که در انتخاب کف استخر باید به آن توجه کرد این است که باید کاملاً ایمن باشد یعنی کاملاً لغزنده نباشد و در تماس با آب سطحی لغزنده ایجاد نکند. همچنین از آنجایی که این کفپوش ها به دلیل موقعیتی که در آن قرار دارند (یعنی اطراف استخر) دائماً با آب و رطوبت در تماس خواهند بود، باید محصولی انتخاب شود که مقاومت بسیار بالایی در برابر آب و رطوبت داشته باشد. و به مرور زمان پوسیده نشود.

از طرفی کفپوشی که برای محوطه استخر انتخاب می شود باید با شرایط فضای اطراف استخر هماهنگی لازم را داشته باشد. به عنوان مثال، کفپوش استخرهای سرپوشیده با کفپوش استخرهای بیرونی که در معرض شرایط آب و هوایی مختلف قرار دارند، متفاوت است. به طور کلی کفپوش پیشنهادی ما برای کنار استخر ترمووود می باشد. در ادامه به بررسی ترمووود اطراف استخر و معرفی آن می پردازیم.

ترموود در سقف استخر

ویژگی‌های ترموود رهاچوب برای اطراف استخر

ترمووود رها چوب در اطراف استخر مزایای زیادی دارد که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • داشتن قیمت مناسب و مقرون به صرفه بودن
 • مقاومت کامل در برابر آب، به عبارت دیگر ضد آب بودن
 • امکان استفاده از آنها در طرح های خلاقانه و خاص
 • نسبت به انواع چوب انعطاف پذیری بیشتری دارد
 • مقاومت کامل در برابر آتش و غیر قابل اشتعال
 •  قابلیت شستشو و تمیز کردن آن با انواع مواد شوینده
 • سبک وزن و مقاومت بسیار بالا در برابر ضربه
 •  داشتن مقاومت در برابر نفوذ حشرات و موریانه ها و …
 • بدون لغزش
 •  داشتن تنوع در طرح رنگ
 •  هزینه نگهداری کم
 • سازگاری با محیط زیست و قابلیت بازیافت در محیط زیست

 قیمت ترموود رها چوب کنار استخر

یکی از مهمترین موضوعات در انتخاب ترمووود در اطراف استخر، قیمت آن است. قیمت ترمووود دور استخر به عوامل مختلفی از جمله مساحت فضا و همچنین ابعاد پروفیل های مورد استفاده بستگی دارد. از طرفی به دلیل اینکه قیمت ارز همواره در نوسان و تغییر است و از آنجایی که برخی از مواد اولیه این محصول نیز وارداتی است، نمی توان قیمت ثابتی برای ترمووود اطراف استخرتعیین کرد.

چند نکته مهم درباره انتخاب ترمووود برای اطراف استخر

امروزه بسیاری از افراد از مواد مختلفی برایراه رفتن در اطراف استخر استفاده می کنند. یکی از مهمترین و بهترین موادی که برای طراحی کفپوش چوبی کنار استخر استفاده می شود، ترموود است. کیفیت نوع چوب اطراف استخر بسیار مهم است. برای انتخاب نوع چوب در اطراف استخر باید برخی از نقاط را در نظر بگیرید. اگر می خواهید محیط استخر را با بهترین کفپوش طراحی کنید، باید نکات مربوط به کیفیت و نحوه اجرای آن را در نظر بگیرید.

کیفیت و نوع ترموود بسته به روش تولید مورد استفاده برای آن متفاوت است. برای توجه به نحوه اجرای آن و کیفیت آن به زمان لازم برای ساخت و طراحی در اطراف استخر نیاز دارید. انتخاب چوب ترمووود بر اساس نوع و مدل آن باید به گونه ای باشد که مقاومت زیادی در برابر لغزش داشته باشد. ترموود باید از لغزش ورزشکاران دراطراف استخر جلوگیری کند. هنگام دویدن در اطراف استخر با ترموود باید به آب و هوای آن منطقه چنانچه در محیط بیرونی باشد، نیز توجه کنید.

زیبایی ترمووود برای دویدن دور استخر

توجه داشته باشید که محوطه استخر دائما خیس است. به همین دلیل باید از چوب های ترمووود که ضد آب هستند استفاده کرد. محصولی که برای محوطه استخر در نظر می گیرید باید در برابر رطوبت بسیار مقاوم باشد. بسیار مهم است که کفپوش چوبی کنار استخر با فضای اطراف استخر هماهنگ باشد. اگر استخر شما در فضای باز قرار دارد، باید بهترین و زیباترین متریال را برای محوطه استخر انتخاب کنید. چوب های قابل استفاده برای اطراف استخر ترمووود می باشد.

اما می توانید از عناصر دیگری نیز برای زیباسازی استخر خود استفاده کنید. اما باید بدانید که نصب ترمووود یکی از بهترین راه های کار با پروفیل های دیگر است. زمانی که ساخت و طراحی استخر تمام شد باید به زیبایی آن توجه بیشتری کرد. اگر بعد از ساخت استخر متوجه شدید که استخر زیبایی لازم را ندارد باید محوطه را با مصالح مناسب بپوشانید. چوب ترمووود یکی از بهترین موادی است که در اطراف استخر استفاده می شود.

 چوب ضد آب برای کفپوش چوبی کنار استخر

هرچه از چوب ضد آب و با کیفیت بیشتری استفاده کنید، عمر طولانی تری از چوب خواهید داشت. بسیاری از افراد در اطراف استخر خود چنانچه در محیط بیرون باشد، می خواهند از آلاچیق استفاده کنند. آنها با این کار زیبایی استخر خود را چند برابر می کنند. هر استخر معمولاً از چوب ساخته شده است و برخی از آنها با استفاده از بتن و مواد دیگر ساخته می شوند. هر یک از سازندگانی که کفپوش های چوبی کنار استخر را اجرا می کنند، مواد مختلفی را به مشتریان معرفی می کنند. مشتریان مواد مختلفی را از نظر کیفیت و قیمت در نظر می گیرند. سپس یکی از آنها را برای دویدن در اطراف هر یک از استخرهای خود انتخاب می کنند.

از آنجایی که کفپوش چوبی برای محوطه استخر بسیار جذاب است، اکثر افراد ترجیح می دهند از ترمووود استفاده کنند. انواع مدل ها و طرح های مربوط به محوطه استخر را مشاهده خواهید کرد. سپس متوجه خواهید شد که ترمووود زیبایی و جذابیت استخر را چند برابر کرده است. بدون شک با استفاده از چوب های ترمووود زیبایی و جذابیت استخر شما چندین برابر می شود. اگر قصد نصب چوب ضد آب ترمووود را در محوطه استخر دارید، باید از کارشناسان و نصابان حرفه ای بخواهید که ترموود را نصب کنند.

رنگ ترموود استخر

اگر از این متریال برای استخرهای فضای باز استفاده می کنید حتما به این نکته توجه داشته باشید که چون ترموود در معرض مستقیم آفتاب قرار دارد ممکن است به مرور دچار پوسیدگی سطحی شود از این رو ترموود های مورد استفاده برای این نوع استخرها را با رنگ ترمووود مخصوصی رنگ آمیزی کنید. پیشنهاد شرکت رها چوب برای اینکه با خیالی آسوده سال های متمادی از ترمووود خود لذت ببرید استفاده از پوشش پلی اورتان می باشد که ضمن زیبایی دو چندان، دوام بسیار بالایی را به دلیل دارا بودن خواص عالی از جمله ضد آب بودن دارا می باشد.

نصب و اجرای کفپوش چوبی کنار استخر با ترمووود

هر متخصصی که بخواهد در اطراف استخر ترمووود انجام دهد باید استانداردهای لازم را داشته باشد. بسیار مهم است که ترمووود بادوام باشد. بررسی کنید که ترمووود ضد آب باشد و سپس آن را در اطراف استخر نصب کنید.. چوب های ترمووود در مدل ها و اندازه های مختلفی تولید می شوند. برخی از آنها ضد آب هستند و برای دویدن در اطراف استخر فقط باید از نمونه های ضد آب استفاده کنید. باید در نظر داشته باشید که چوب در برابر آفات و قارچ ها مقاوم است.

تعمیر چوب ترمووود را بررسی کنید تا مطمئن شوید که پس از شکستگی یا نقص به راحتی می توانید آن را تعمیر کنید. اجرای کفپوش چوبی کنار استخر با استفاده از چوب ترمووود بر اساس استانداردهای مشخص شده می باشد که هزینه های آن باید بررسی شود. ترمووود تفاوت زیادی در استخر شما ایجاد می کند. شما باید نیازها و همچنین نحوه نصب انواع ترمووود را اولویت بندی کنید. سپس سفارش دهید که برای زیبایی کفپوش چوبی کنار استخر از ترمووود استفاده کنند. توجه داشته باشید که برای اجرای دور استخر بهتر است انواع چوب ترمووود را بررسی کنید.

مزایا و ویژگی ها

• داشتن مقاومت بسیار بالا در مواجهه با شرایط آب و هوایی مختلف
• مقاومت بالا در برابر تماس با آب و پوسیدگی در شرایط نامطلوب
• حفظ بافت طبیعی چوب خالص
• مقاومت بالا در برابر تغییرات ابعادی یا تاب برداشتن
• داشتن رنگ یکنواخت و زیبا بر روی تمامی سطوح چوبی
• داشتن مقاومت بسیار بالا در برابر نفوذ آفاتی مانند موریانه
• دارا بودن مقاومت بسیار بالا در برابر انواع قارچ ها، باکتری ها و …
• زیبایی و چشم نواز
• دوام بالا
• بسیار مقاوم در برابر ضربه، فشار و فرسایش

رهاچوب مجری تخصصی و فروش ترمووود اطراف استخر

شرکت رهاچوب در فروش و اجرای حرفه‌ای ترمووود اطراف استخر،درخشش چشمگیری در بین رقبای خود داشته است. از شاخصه‌های محصولات ما به کارگیری ترمووود های باکیفیت پر گره و کم گره مطابق با استاندارد سازمان جهانی ترمووود می باشد.تمامی محصولات دارای گارانتی می باشند این ترمووود ها به دلیل تداعی کننده حس طبیعی چوب، استحکام بالا و زیبایی خاص، طرفداران بسیاری در خصوص جلوه دادن به فضای اطراف استخر خانه دارند.
ترکیب رنگهای ترمووود با سازه‌های دیگر منزل توسط ایده های متخصصین ما بسیار خاص می باشند.
جهت مشاوره رایگان در خصوص انتخاب نوع و رنگ ترمووود اطراف استخر و استعلام قیمت با کارشناسان رهاچوب تماس بگیرید‌.