راهنمای جامع انتخاب بهترین نمایندگی فروش چوب ترموود در تهران

نمایندگی فروش چوب ترمو در تهران

 از نظر کارشناس فروش شرکت رها چوب سارا فیض برای انتخاب بهترین نمایندگی  فروش چوب ترموود در تهران باید به شاخصه‌های قیمت ترمووود، کیفیت چوب ترمو، رضایت مشتریان، تنوع محصولات ترمووود و نحوه ارسال بار توجه نمود. در ادامه هریک از فاکتور‌های بالا را مورد نحوه تشخیص برترین نمایندگی چوب ترمو در تهران بررسی قرا‌ر‌‌‌می‌دهیم.

قیمت ارزان چوب ترمو کم تاثیر ترین فاکتور در انتخاب نمایندگی فروش چوب ترموود در تهران

خریداران در هنگام مراجعه به نمایندگی فروش چوب ترموود در تهران قطعا با قیمت‌های متنوعی مواجه می‌شوند. اما باید در نظر گرفت که چوب ترمو فنلاندی به علت افزایش قیمت ارز، همواره از چوب ترمو ایرانی از قیمت بالاتری برخوردار است. اما هر دو دسته‌ی ترمووود اعمم از خارجی و ایرانی از انواع کیفیت ‌‌های متنوعی برخوردار هستند که بدیهی است که با افزایش سطح کیفیت، قیمت چوب ترمو و همچنین ماندگاری چوب در طی سال‌ها افزایش پیدا می‌کند. در نتیجه با انتخاب نمایندگی فروش ترموود در تهران که ارزان ترین چوب ترمو را در انبار خود موجود دارد، زمان تعویض ترموود را به تسریع می‌بخشید. و در طی سال های متوالی حتی هزینه‌‌ی بیشتری نسبت به خرید چوب ترمو با کیفیت‌تر پرداخت می‌کنید.

کیفیت چوب ترمو تاثیرگذارترین فاکتور در انتخاب نمایندگی فروش چوب ترمو در تهران

چوب ترمو به دو نوع ترمو فنلاندی و ترمو ایرانی تقسیم می‌شود که هر کدام از آنها  با توجه به ویژگی‌هایشان کاربرد متفاوتی دارند. چوب ترموود فنلاندی تا دمای 220 درجه سانتیگراد مقاومت می‌کند. و با روش ترمو اس (thermo-S) ساخته می‌شود

 ترموود فنلاندی به دلیل استحکام در برابر فشار و گرما برای استفاده در نمای بیرون ساختمان مانند: نما، آلاچیق، اطراف استخر غیر سرپوشیده و روف گاردن انتخاب مناسب‌تری است. شرکت رها چوب از سال 1383 واردکننده مستقیم چوب ترمو فنلاندی بوده، و قدیمی‌ترین نماینده چوب ترمو در تهران محسوب می‌شود.برای اطلاع از چگونگی خرید چوب ترمو فنلاندی می‌توانید با شماره 02122362457 کارشناس فروش سارا فیض از ساعت 9 صبح  تا 5 بعدازظهر تماس حاصل فرمایید.

چوب ترمو ایرانی که اغلب تا دما 180 درجه سانتیگراد مقاومت دارد و با روش ترمو دی (thermo-D) ساخته می‌شود. اغلب برای استفاده در دکوراسیون داخلی ساختمان مانند: چوب پشت تلویزیون، فلاور باکس، پله و دکوراسیون داخلی ساختمان استفاده می‌شود.و بدیهی است که شرکت را چوب با 20 سابقه در بازار چوب ایران با ارائه با کیفیت ترین چوب ترمو ایران  انتخاب مناسبی برای خرید مصرف کنندگان می‌باشد.

 نحوه انتقال بار شاخصه‌ای ارزشمند برای انتخاب نمایندگی فروش چوب ترمو در تهران

 نحوه انتقال بار یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار در انتخاب نمایندگی فروش چوب ترمو در تهران است که اکثر خریداران به این شاخصه توجه نمی کنند. شرکت رها چوب با انجام تمامی مراحل  بیمه‌ی چوب ترموود، و اختصاص فکتور هایی دقیق با ذکر میزان ارزش ریالی،حجم بار و انتخاب بهترین شرکت‌های حمل و نقل ( انتخاب شرکت حمل بار به انتخاب مشتری نیز امکان پذیر است) از بروز هرگونه ضرر و زیان مشتریان جلوگیری می‌کند.

تنوع محصولات ترموود شاخصه‌ای رقابتی در انتخاب نمایندگی فروش ترمووود در تهران

اغلب نمایندگی فروش چوب ترموود در تهران، به علت هزینه گزاف انبار داری و کمبود سرمایه اولیه، ترجیح می‌دهند که تنوع محصولات چوبی ترمو در انبار‌هایشان کاهش دهند. اما این تصمیم باعث می‌شود که مشتریان برای تامین ترمووود مورد نیاز خود در نمای ساختمان، استخر، سونا، کفپوش، دکوراسیون داخلی و … با سختی مواجه شده، و می‌بایست هریک از قطعات چوب ترمو مطابق با کاربردش را از نمایندگی فروش چوب ترموود مختلفی در تهران تهیه کنند. و علاوه بر صرف زمان بیشتر، هزینه بیشتری برای حمل و نقل چوب ترمو پرداخت کنند. که در نهایت باعث افزایش هزینه‌های تمام شده ساختمان و در نتیجه موجب مشکلات مالی در پروژه‌های ساختمانی انبوه و خرد می‌شود. شرکت رها چوب با ارائه انواع محصولات ترمووود شامل ترمووود ایرانی، ترمووود فنلاندی، چوب ضد حریق، چوب اشباع (گرینووود)، ترمووال، تایل ترموود و رنگ ترمووود بر پایه آب و بر پایه روغن ( kastani | zeder | mahagoni | teak | dunkel | thermoholz | pine | wenge ) این مشکل را برای فعالان صنعت ساختمان حل کرده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی خرید هر یک از انواع چوب ترمو می‌توانید با شماره02122362457 کارشناس فروش رها چوب سارا فیض از ساعت 9 صبح تا 5 بعدازظهر تماس حاصل فرمایید.

نمایندگی چوب ترمو در تهران

رضایت مشتریان از نمایندگی شاخصه ای سرنوشت ساز برای انتخاب نمایندگی فروش چوب ترمو در تهران 

با توجه به این نیاز هر یک از مشتریان با یکدیگر متفاوت است، رضایتمندی مشتریان از خدمات هر نمایندگی فروش ترموود امری مهم و چالش برانگیز است. اما چگونه میتوان نظر مشتریان قبلی هر نمایندگی چوب ترمو در مورد خدمات آن شرکت مطلع شد؟؟؟ پاسخ این پرسش چالش برانگیز تنها در عبارت google business reviews خلاصه میشود. امروز تمام نمایندگی‌های فروش چوب ترمو در تمام دنیا برای اعتبار بخشیدن به کسب و کار خود مکان یا لوکیشن شرکت خود را در نقشه‌ی گوگل ثبت میکنند. و این امر علاوه بر ثبت مکان شرکت باعث میشود که مشتریان قبلی هر شرکتی امکان ثبت نظر خود را در مورد خدمات آن شرکت بیان کنند. تفاوت ثبت نظر در سرویس google business reviews با ثبت نظر در سایت شرکت این است که، در صورت دریافت بازخورد یا نظر فنی در خصوص هر خدمات هر کمپانی، مالک کسب و کار اجازه ی حذف نظر منفی را ندارد و صرفا میتواند جوابی مناسب به کاربر دهد. و صرفا با جلب نظر دوباره مشتری از او درخواست کند که، نظر منفی خود را در مورد سرویس های شرکت اصلاح کند. این سرویس گوگل باعث شده که صاحبان کسب و کار بیش از پیش به جلب رضایت مشتریان اهمیت دهند زیرا در صورت وجود مشتریان ناراضی و ثبت نظر خود در این سرویس شهرت هر کسب و کاری خدشه دار میشود . و سایر مشتریان هم نمی توانند به شرکتی  که با بازخورد های منفی در صفحه ی google business  خود دارد، اعتماد کنند. اما سوال بعدی که کاربران با آن مواجه میشوند این است که آیا این سرویس در ایران فعال است؟؟؟ پاسخ به این پرسش بله است و با وجود تمام تحریم ‌ها در ایران هنوز این سرویس در ایران فعال می‌باشد.

 از بررسی متن بالا نتیجه میگیریم که با بررسی نظرات مشتریان قبلی هر نمایندگی ترمو در تهران، از میزان رضایت مشتریان قبلی  را متوجه شویم. شرکت رها چوب با بیش از 20 سال سابقه در صنعت چوب ایران تا به حال هیچ بازخورد منفی در google business reviews نداشته است. و این امر نشان دهنده ‌ی جلب اعتماد و رضایت تمامی مشتریان خود در طی سال‌های فعالیت رها چوب می‌باشد.برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی خرید هر یک از انواع چوب ترمو می‌توانید با شماره 02122362457 کارشناس فروش رها چوب سارا فیض از ساعت 9 صبح تا 5 بعدازظهر تماس حاصل فرمایید.

نمایندگی ترموود غرب تهران

نمایندگی فروش چوب ترمو در تهران

برترین نمایندگی ترمو در تهران باید چه خدماتی را ارائه دهد؟

از نظر کارشناس فروش رها چوب سارا فیض، برترین نمایندگی فروش چوب ترموود در تهران باید خدمات آماده سازی چوب شامل پنج مرحله به شرح زیر انجام دهد:

  • مرحله اول: برشکاری چوب روسی یا کاج در ابعاد استاندارد
  • مرحله دوم: خشک کردن چوب  کاج یا روسی  تا دمای بالای 200 درجه‌ی سانتیگراد
  • مرحله سوم: رطوبت دهی مجدد به چوب‌ها تا بالای پنج درصد 
  • مرحله چهارم: حرارت دهی به چوب‌ها در جهت افزایش مقاومت به دما 
  • مرحله پنجم: شکل دهی به چوب با استفاده از دستگاه مولر و در نهایت تبدیل به ترموود

دیگر خدماتی که باید نمایندگی فروش چوب ترمو در تهران انجام دهد، تضمین کیفیت و استحکام چوب ترمو در طی 30 سال است.

متخصصان فنی رها چوب با حضور در کارخانجات چوب سازی و نمونه گیری از محصولات و سپس انجام ازمایشات دقیق، ضمانت اصالت و کیفیت چوب ترمو فروخته شده را تایید میکنند. تا شما خریداران عزیز دچار هرگونه ضررو زیانی نشوید.رای اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی خرید هر یک از انواع چوب ترمو می‌توانید با شماره  02122362457 کارشناس فروش رها چوب سارا فیض از ساعت 9 صبح تا 5 بعدازظهر تماس حاصل فرمایید.