کابینت ترمووود_ترمووود رها

دکوراسیون داخلی کابینت ترمووود

یکی از موارد مصرف که ترمووود در فضای داخلی کابینت ترمووود می باشد که با توجه به نیاز مخاطب و نوع طراحی در نظر گرفته شده، ترمووود هم به صورت الوار و هم به صورت پنل در ابعاد گوناگون و با ضخامت مورد نظر قابل ارائه می باشد. همچنین شرکت رها چوب با توجه به نیاز و درخواست بازار، پنل های ترمووود در ضخامت ها و ابعاد گوناگون را به شما مشتریان محترم ارائه می نماید. یکی از اساسی ترین کاربردهای این پنل ها استفاده آنها در ساخت کابینت می باشد که هم جهت بدنه و هم جهت درب کابینت ترمووود قابل استفاده می باشد. یکی از ویژگی های مصرف قیمت ترمووود در ساخت کابینت این است که خصوصیت ترمووود این امکان را فراهم می سازد که در فضاهایی با رطوبت بالا نیز قابل استفاده در فضای داخل و خارج باشد.

دکوراسیون داخلی کابینت ترمووود_ترمووود رها

محاسبه متراژ کابینت ترمووود

رطوبت بسیار کم و متریال به عنوان گزینه ای بسیار مناسب جهت استفاده در مناطق با رطوبت بالا.

وجود کمترین میزان پیچ و تاب و تغییر ابعاد در چوب نما ترمووود در طراحی فضاهای داخلی نظیر کابینت ترمووود.

کابینت ترمووود که از ظرافت بالاتری برخوردار هستند استفاده نمود.

ابعاد کابینت ترمووود

ترموود محصول بسیار مناسبی برای استفاده در طراحی نما و کف و همچنین فضاهایی نظیر آشپزخانه و حمام که رطوبت دارند و احتمال خیس شدن دائماً وجود دارد می باشد. ترمووود نیز مانند همه چوبهای دیگر، در برابر اشعه UV توان مقامومت نداشته و در صورت قرار گرفتن در معرض نور خورشید، به مرور زمان تغییر رنگ خواهد داد. برای جلوگیری از تغییر رنگ یک لایه پوشش رنگی بر روی ترمووود (هم در فضای داخلی و هم در فضای خارجی) توصیه می گردد تا از هرگونه تغییر رنگ سطح چوب جلوگیری به عمل آید.

سوالاتی که ممکن است در این زمینه داشته باشید:

  • آیا استفاده از ترمووود برای کابینت مناسب است؟ ترموود نه تنها برای کابینت گزینه بسیار مناسبی است بلکه در مناطق با رطوبت بالا نسبت به سایر گزینه ها اولویت دارد.