تکسچر ترمووود

چوب کاج ترموود شده بدون گره مرکزی است و به همین دلیل بافت آن بسیار زیبا و منحصر به فرد است. از این نوع چوب بیشتر برای نما استفاده می شود. زیرا بافت زیبایی دارد و ظاهر آن بسیار سبک است. به طور کلی از چوب های کاج برای طراحی و تکسچر ترمووود و ساخت نمای بیرونی سازه ها استفاده می شود.

احساس خوب در فضای داخل با تکسچر ترمووود رها چوب

هر محصول ترمووود رها جوب یک قطعه اصیل از جنگل است و نتیجه سالها تلاش برای پایداری است. ترموود رها چوب یک ماده آلی خالص تولید شده تنها با استفاده از روش های طبیعی – حرارت و بخار – بدون مواد شیمیایی می باشد. تمام محصولات ما غیر سمی و بدون رزین هستند. جریان زیباشناختی هماهنگ را در خارج به داخل و داخل با بیرون امکان پذیر می کند، همان پروفایل ها این اجازه می دهد تا فضای بیرونی و داخلی به طور یکپارچه با هم ارتباط برقرار کنند.

محصولات ما دارای بافت طبیعی و در عین حال زنده از صنوبر نوردیک و کاج هستند: گره های محصولات ما به صورت گرد و گره های پروانه ای شکل است و پویایی منحصر به فردی را در هر فضای داخلی ایجاد می کنند.

تکسچر ترمووود

یک لذت مادام العمربرای تمام سلیقه ها با استفاده از تکسچرترمووود رها چوب

تکسچر ترمووود رها چوب سطحی ابریشمی و صاف دارد. ظاهر و احساس واقعی ناشی از گره ها و ترک ها است که ظاهری چشمگیر، روستایی و طبیعی به شما می دهد تمام گره ها زنده و ارگانیک هستند، با رنگ قهوه ای زیبا، ترموود رها چوب درخشندگی منحصر به فرد را به ارمغان می آورد، طبیعت رابطه با فضای شهری، وبا وجود گره های گرد یا ترمووود گره پروانه ای شکل یک حس ارگانیک ایجاد می کند.رایحه خالص طبیعت ترمووود رها چوب که به صورت غیر سمی و بدون رزین می باشد، دارای طراوت و لطیفی است .بوی چوب، که به شما حسی فوری از جذابیت جنگل طبیعی را می دهد. شما وارد یک فضای زندگی طبیعی می شوید.یک منظره صوتی دلپذیر سطح چوب متخلخل صدا را به همان روشی که سخت و سخت منعکس نمی کندبه صورت عایق عمل می کند. تکسچر ترمووود رها چوب هم از نظر بصری جذاب و هم ظاهری.
رهاچوب یک پیشگام و رهبر بازار ترمووود در ایران است. ما جنگل را دوست داریم، آزادی رام نشده اش،و قدرت بی نظیرش ماموریت .وظیفه ما برقراری ارتباط مجدد طبیعت با مردم در محیط های شهری است. ما اثر تسکین دهنده جنگل را در دسترس همگان قرار می دهیم.خط تولید ما در ایران بهترین کاج جنگلرا تغییر می دهند و کاج را به ترمووود زیبا و ماندگار تبدیل کنید. این پایه و اساس ایده آل و ماده عالی برای یک روش زیست محیطی و سالم طراحی است.با تکسچر ترمووود رها چوب، تفاوت ها را احساس کنید.

تکسچر ترمووود رها

چند نکته در ارتباط با تکسچر ترمووود رها چوب

هنگامیکه قصد استفاده از چکش و میخ های معمولی ضد زنگ را دارید, و یا در مواقع نصب کردن، بعد از انتخاب تکسچر ترمووود رها قطعات بر روی سطوح دیوار با پیچ , بهتر است تا با استفاده از دریل کردن و تعبیه سوراخهای ریز, شکافت و ترک و میزان انحراف از سطح تراز را به حداقل رساند. بطور کلی هنگام استفاده از چسبهای مایع صنعتی برای اتصال قطعات ترمووود و یا پوشاندن درزهای موجود بایستی الوار را به عنوان نوع سخت چوب در نظر گرفت.
توصیه میشود قبل از دانلود تکسچر ترمووود رها چوب برای مشتریان توضیح دهید که بدون استفاده از رنگهای محافظ, حتی بهترین چوب نمای مورد استفاده رتبه آ پس از مدتی از خود رنگی شبیه به نقره ای بروز خواهد داد.بر اساس آزمایشات به عمل آمده, ترمو پاین و اش سازگاری بسیار خوبی با محصولات بر پایه آب و روغن دارا میباشند ولی نفوذ پذیری روغن ترمووود بیشتر است و تاثیر پذیری قیمت ترمووود در برابر رنگهای محافط با افزایش دمای محیط بهتر و بیشتر خواهد بود.
نکته مهم تکسچر ترمووود جدید در هنگام نگهداری چوب ترمو و چنین محصولات چوبی در انبار محافظت از آنها در برابر باران میباشد. تمام قطعات و پالتها بایستی از کاورهای مناسب کاغذی و یا نایلونی در برابر عوامل جوی برخوردار باشند. البته شرایط نگاهداری چوب نما خاص دیگری مورد نیاز نیست.
میتوان از یک دست رنگهای آماده کننده سطوح قبل از پوشش رنگ اصلی بر روی محصولات استفاده کرد.چنین کاری نفوذ پذیری رنگ اصلی را افزایش خواهد داد.

تکسچر ترموود محصولات ترموود به جهت قرارگیری در کوره های مخصوص همواره از خود بوی مطبوع و ملایمی شبیه به دود ساطع میکنند که کاملا بی خطر است. توصیه میشود به دلیل ریز بودن تراشه ها و ریزگردهای حاصله از سمباده زنی و هموار نمودن محصولات نمای چوبی ساختمان، پرسنل انبار از ماسک های محافظ در برابر گرد و خاک استفاده نمایند.
شما طراحان عزیز همین الان میتوانید با تماس به بخش فنی ما متصل شوید و هر نوع درخواست جهت دریافت تکسچر ترمووود رها چوب و هر نوع مشاوره لازم را انجام دهید.