تایل ترمووود رهاوود

زیرسازی به کمک تایل ترمووود

تایل های ترمووود جایگزین بسیار مناسب سیمان و موزاییک های قدیمی هستند. نصب این نوع کفپوش بسیار راحت و آسان می باشد. برای نصب تایل ترمووود برخلاف الوار ترمووود نیازی به نصب پروفیل های آهنی نیست. در ساخت این نوع کفپوش ها از زیره های پلاستیکی استفاده شده است. در اینصورت ترمووود توسط پیچ به زیره پلاستیکی متصل می شود. پیچ قابل استفاده حتما باید از جنس گالوانیزه باشد، در اینصورت پیچ دچار زنگ زدگی نخواهد شد. جنس زیره پلاستیکی بسیار اهمیت دارد. هر چقدر زیره پلاستیکی مرغوب تر و منعطف تر باشد، طول عمر و دوام تایل ها بیشتر خواهد شد. معمولا زیره پلاستیکی استفاده شده در تایل های ترمووود کیفیت بالایی دارند. زیره پلاستیکی متناسب با ابعاد تایل های ترموود ساخته می شوند.

زیرسازی با تایل ترمووود

مزایای استفاده از تایل های ترمووود در ساختمان

یکی از مزایای ویژه استفاده از تایل های ترمووود این است که نیازی به زیرسازی ندارند، زیرا دارای زیره پلاستیکی هستند. این ویژگی سبب کاهش هزینه ها شده است. نصب این نوع کفپوش بسیار راحت و آسان می باشد. افراد آماتور هم می توانند این نوع کفپوش را نصب کنند. از دیگر مزایای قابل توجه این نوع کفپوش می توان به مقاومت و طول عمر بالای آن اشاره کرد. تایل های ترمووود به دلیل قرار گرفتن در دما و فشار بالا بسیار مقاوم می باشند. می توان گفت رطوبت در تایل ها به شدت کاهش پیدا کرده است. این عامل سبب افزایش طول عمر و دوام بالای تایل های ترمووود شده است. ساختار تایل های ترمووود به گونه ای می باشد که در محیط های بیرون قابل استفاده هستند. حتی از تایل های ترمووود می توان در فضاهای با رطوبت بالا از قبیل حمام و سرویس بهداشتی استفاده کرد. قابلیت حمل تایل های ترمووود بسیار راحت و آسان می باشد. می توان گفت استفاده از تایل ترمووود به دلیل دارا بودن مزایای ویژه بسیار زیاد شده است.

مزایای استفاده از تایل ترمووود

تایل ترمووود در برابر آب و رطوبت مقاومت خوبی دارد

همانطور که در بالا اشاره کردیم تایل های ترمووود به هنگام تولید در برابر فشار و دمای بالایی قرار می گیرند. به همین دلیل میزان رطوبت تایل های ترمووود به حداقل ممکن می رسد. در پروسه تولید تایل های ترمووود میزان رطوبت تا حدود 6 درصد کاهش پیدا می کند. بهتر است بدانید که در شرایط جوی با میزان رطوبت بالا میزان رطوبت نسبی ترمووود 47 درصد کمتر از چوب های معمولی است. به عبارت دیگر میزان نفوذ رطوبت در شرایط جوی مرطوب در ترمووود بسیار پایین تر از چوب های معمولی می باشد. همچنین میزان خشک شدن ترمووود 77 درصد سریع تر از چوب های معمولی است. از آنجاکه رطوبت یکی از عوامل مخرب چوب به حساب می آید. می توان گفت مقاومت تایل های ترمووود در برابر آب و رطوبت بسیار بالا است. طول عمر و دوام تایل ترمووود بسیار طولانی می باشد.

مقاومت تایل ترمووود در مقابل آب و رطوبت

قیمت تایل ترمووود بستگی به مدل و ضخامت آن دارد!

قیمت تایل های ترمووود با توجه به مدل و ضخامتی که دارند متفاوت است. قیمت تایل ترمووود به صورت مترمربع محاسبه می شود. در هر مترمربع 11 عدد تایل به ابعاد 30*30 و یا 30*15 سانتی متر قرار می گیرد. نوع چوب بکار رفته در تایل ها در قیمت آن ها بسیار موثر است. هر چقدر چوب بکار رفته در ساختار تایل ها مرغوب تر باشد، قیمت تایل ها گران تر خواهد بود. همچنین ضخامت چوب مورد استفاده بر قیمت تایل ها موثر است. هر چقدر چوب های بکار رفته ضخیم تر باشند قیمت آن ها گران تر خواهند بود. معمولا از چوب های با ضخامت 20 سانتی در ساخت تایل ترمووود استفاده می کنند.

قیمت تایل ترمووود

نصب بسیار سریع و راحت تایل های ترمووود

یکی از مزایای ویژه تایل ترمووود نصب بسیار راحت آن ها است. در نصب تایل ها نیازی به زیرسازی و شاسی کشی فلزی نخواهید داشت. شما می توانید تایل های ترموود را در مدت زمان کم به راحتی نصب کنید. نصب تایل های ترمووود توسط افراد آماتور امکان پذیر است، زیرا نیازی به پیچ یا میخ شدن تایل ها به کف ندارد. تایل های ترمووود در داخل یکدیگر قفل می شوند. این ویژگی باعث شده است نصب و جمع آوری تایل ها بسیار راحت و آسان باشد.

امکان استفاده تایل ترمووود در فضاهای باز

تایل های ترمووود به دلیل ساختار ویژه ای که دارند برای فضاهای باز قابل استفاده می باشند. مقاومت تایل ها بسیار بالا است. می توان گفت تایل های ترمووود یک پوشش تقریبا دائمی به حساب می آیند. تایل های فضای باز علاوه بر دوام بالا باید از قابلیت شستشو با آب و مواد شوینده برخوردار باشند. از ویژگی های تایل ترمووود قابل استفاده در فضای باز می توان به حداقل هزینه نگهداری آن ها، مقاومت در برابر آتش سوزی، سایش، قارچ، میکروب و حشرات اشاره کرد. همچنین این نوع تایل های ترمووود در برابر نور، رطوبت و عوامل برودتی مقاومت بسیار بالایی دارند.

استفاده از تایل ترمووود در فضای باز

رهاوود نمایندگی فروش انواع تایل ترمووود در ایران

یکی از نمایندگی های معتبر تولید کننده ترمووود و فروش تایل ترمووود رهاوود است. شما می توانید از طریق این نمایندگی معتبر براساس نیازی که دارید تایل های مورد نظر خود را انتخاب کنید. این نمایندگی با در اختیار گذاشتن تایل های ترمووود با کیفیت بالا در اختیار مشتریان توانسته است نظر آن ها را جلب کند. تایل های ترمووود رهاوود به دلیل کیفیت بالا طول عمر و دوام طولانی دارند.

سوالاتی که ممکن است در این زمینه داشته باشید:

  • جهت تهیه تایل های ترمووود به کجا مراجعه نماییم؟ رهاوود یکی از بهترین نمایندگی  های فروش تایل های ترمووود در ایران است.
0/5 (0 نظر)