Olympia Place / Holst Architecture + DiMella Shaffer

چوب ترمو نما

توضیحات ارائه شده توسط معماران میباشد.

Holst Architecture برای این پروژه خصوصی مسکن دانشجویی در آمهرست، ماساچوست، به معماری سنتی دانشگاهی نیوانگلند اشاره کرده است.

این بنا در یک محیط جنگلی زیبا واقع شده است، جرم سازه حداقل ممکن میباشد و به حجم های کوچکتر پراکنده شده تا مجموعه ای از شیروانی ها را تشکیل دهد و از چوب ترمو نما استفاده شده تا به محیط طبیعی اطراف احترام گذاشته و آن را منعکس می کند.

فضای روستای دانشجویی، به گونه ای است که فضاهایی برای گردهمایی های غیررسمی را تشکیل می دهد و دسترسی کافی به فضای باز را فراهم می کند.

چوب ترمو نما

Holst Architecture به عنوان یکی از اولین طرح‌های خانه دانشجویی مدرن در این منطقه، از نزدیک با Archipelago Investments همکاری کرد تا تجربه زندگی دانشجویی در amherst را دوباره تصور کند. این فرآیند طراحی مشترک به فضاهای دانشجویی تبدیل شد و علاوه بر 73 واحد از استودیو تا سوئیت 4 خوابه، این ساختمان مجموعه وسیعی از فضاهای مشترک را برای اجتماعات و همکاری ها فراهم می کند.

ترمووود در معماری پروژه OLYMPIA PLACE

پایداری عنصر اصلی Olympia Place است. سیستم‌های مکانیکی، روشنایی و لوازم با راندمان بالا با استراتژی‌های روشنایی طبیعی و مصالح ساختمانی سالم مانند چوب ترمو نما برای دستیابی به گواهی طلایی LEED در کنار هم اجرا شده اند.

معماری ویلا ترموود

در این پروژه Holst Architecture معمار طراحی به همراه DiMella Shaffer به عنوان معمار-رکورد با هم همکاری داشتند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه ترمووود ایرانی رهاچوب
نما ویلا ترمووود
باربیکیو کنار استخر