3 سطح چوب ترمووود لوناوود و انواع مختلف آماده سازی

سطح چوب ابعاد ترمو

اکنون می توانید زیبایی ترمووود لوناوود رهاچوب را با سطوح ساختار یافته افزایش دهید. در کنار محصولات سنتی لوناوود با برش های متفاوت بر سطح چوب، گزینه های حس طبیعی و شادابتری را برای پروفیل های ترمووود می توانید اضافه کنید.

برش های سطحی مختلف، تعمیر و نگهداری را آسان می‌کنند و در عین حال کار در محل ساخت و ساز را ساده و سرعت می‌بخشند.

برش های آماده کارخانه Lunawood عبارتند از:

 • Luna Pre-Greyed
 • پوشش Luna Pro
 • Factory-Oiling
brushed wood لوناوود

سطح brushed

فرآیند برس زدن دقیق و با کیفیت، ساختار طبیعی چوب را برجسته می کند. این به سطح پروفیل های ترمووود بافت بیشتری می بخشد. سطح برس خورده، طرح چوب را طبیعی تر و قابل لمس می کند و برای سبک روستیک بیشتر استفاده می شود.

این گزینه ساختاری زیبا را می توان برای چندین پروفیل ترمووود لوناوود رهاچوب اعمال کرد.

large_Lunawood_Fine_Sawn_Surface لوناوود

سطح fine sawn

اگر الوارهای سابیده شده نیاز به برش مجدد داشته باشند، معمولاً از سوهان ریزتری استفاده می کنیم. این برش دوم با استفاده از یک سوهان ظریف سطح بسیار صاف تری به چوب می دهد. الواری که برای بار دوم سابیده شده است، “Fine sawn” نامیده می شود. پرداخت با سوهان ریز بهترین انتخاب برای یک نتیجه نهایی صاف است . این سطح را می توان روی چندین پروفیل ترمووود اعمال کرد و بنابراین برای استفاده در فضای باز و داخلی مناسب است.

large_Lunawood_Fine_Roughened_Surface لوناوود

سطح fine roughened

این سطح حس ناهمواری طبیعی تری را ایجاد می کند. تجربه لمسی و بصری چیزی بین سطوح brushed و fine sawn است.

این گزینه ساختاری زیبا را می توان برای چندین پروفیل ترمووود اعمال کرد و برای استفاده در فضای باز و داخلی مناسب است.

گزینه های پوشش کارخانه ای:

large_Lunawood_Pre-Greyed لوناوود

Pre-grayed

ترمیم Pre-Greyed ظاهری با کیفیت بالا برای کاربردهای خارجی ارائه می دهد.

Pre-Greyed یک پوشش عالی و کاملا طبیعی را ارائه می دهد. ترمووود و عملیات ترمیم غیر سمی هستند. این پوشش فقط از مواد طبیعی تشکیل شده است: سیلیکات ها، رنگدانه های معدنی و لیگنین. سطح Pre-Greyed بعد از چندین سال جای خود را به رنگ خاکستری طبیعی خود چوب باز می کند. برای داشتن ظاهری جذاب ‌تر و قوی‌تر، سطح برس خورده را توصیه می‌کنیم. عملیات روی سطح هیچ گونه محافظتی برای چوب ایجاد نمی کند.

 • روکش بیرونی کامل با رنگ خاکستری یکنواخت و ظاهری زیبا
 • محصول کارخانه ای، آماده نصب
 • بدون نیاز به نگهداری
 • غیر سمی، بدون میکرو پلاستیک و بدون بو

*مدت زمان واقعی بستگی به شرایط آب و هوایی و میزان تابش UV دارد

large_Lunawood_Luna_Pro_Coated_Brushed_Black لوناوود

LUNA PRO COATED BRUSHED مشکی

Luna Pro Coated Black 0202  روی پروفیل ترمووود برس خورده با روکش بر پایه آب Tikkurila Ultra Pro پوشش داده شده است تا ماندگاری بیشتر شود. Tikkurila Ultra Pro برای مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی سخت توسعه یافته است. در نتیجه، این محصول یک انتخاب عالی برای استفاده فضای بیرون است. Ultra Pro یک لایه انعطاف پذیر و با خشک شدن سریع روی سطح چوب ایجاد می کند که محافظت عالی در برابر نفوذ آب ارائه می دهد. این لایه انعطاف پذیر با شرایط آب و هوایی در حال تغییر سازگار است و به چوب اجازه می دهد در طول سال تنفس کند.

 • دوام Ultra Pro مطابق با استاندارد EN 927-5 آزمایش شده است.
 • کد رنگ Tikkurila: مشکی 0202
 • سطح براقیت: مات (5/RT-استاندارد)
 • دوره نگهداری مورد انتظار: 10 سال*
 • برای سطوح برش و نگهداری، Lunawood رنگ Ultra Classic Tikkurila را توصیه می کند.

large_Lunawood_Luna_Pro_Coated_Light_Brown لوناوود

LUNA PRO با روکش قهوه ای روشن

محصولات Luna Pro Coated، موجود در سه رنگ متمایز که کاملاً با سازه‌های چوبی سنتی و مدرن مطابقت دارند، محصولات آماده نصب، کارخانه‌ای با فواصل نگهداری طولانی و مقاومت جامد در برابر رطوبت، نور خورشید، کثیفی و ترک‌خوردگی هستند.

Luna Pro Coated Light Brown 318R یک رنگ چوب قهوه ای نیمه شفاف است که فواصل نگهداری طولانی و مقاومت موثر در برابر آب و هوا را ارائه می دهد. Luna Pro Coated Light Brown 318R ترمیمی با رنگ چوب Tikkurila Pinja Color Plus بر پایه آب است که دانه های زیبای چوب را برجسته می کند. این رنگ سطحی صاف مانند ساتن ایجاد می کند و به طور موثری از چوب در برابر رطوبت، نور خورشید و ترک محافظت می کند. این رنگ از فناوری منحصر به فرد رنگدانه Super Color استفاده می کند که سایه های قهوه ای طبیعی را ایجاد می کند که برای چوب های اصلاح شده حرارتی عالی است.

 • کد رنگ Tikkurila: قهوه ای روشن 318R
 • سطح براقیت: نیمه مات (4/RT-استاندارد)
 • دوره نگهداری مورد انتظار: 7 سال
 • برای سطوح برش و نگهداری، Lunawood رنگ چوب Valtti Plus Tikkurila را برای پانل های قهوه ای توصیه می کند.
large_Lunawood_Luna_Pro_Coated_Dark_Brown لوناوود

LUNA PRO با روکش قهوه ای تیره

محصولات Luna Pro Coated، موجود در سه رنگ متمایز که کاملاً مطابق با سازه های چوبی سنتی و مدرن هستند، آماده نصب هستند و محصولات کارخانه ای با فواصل نگهداری طولانی و مقاومت در برابر رطوبت، نور خورشید، کثیفی و ترک خوردگی میباشند.

Luna Pro Coated Dark Brown ترمیمی با رنگ چوب Tikkurila Pinja Color Plus بر پایه آب است که خطوط زیبای چوب را برجسته می کند. این رنگ سطحی صاف مانند ساتن ایجاد می کند و به طور موثری از چوب در برابر رطوبت، نور خورشید و ترک محافظت می کند. این رنگ از فناوری منحصر به فرد رنگدانه Super Color استفاده می کند که سایه های قهوه ای طبیعی را ایجاد می کند که برای چوب های اصلاح شده حرارتی عالی است.

 • کد رنگ Tikkurila: قهوه ای تیره 00G8
 • سطح براقیت: نیمه مات (4/RT-استاندارد)
 • دوره نگهداری مورد انتظار: 7 سال
 • برای سطوح برش و نگهداری، Lunawood رنگ چوب Valtti Plus Tikkurila را برای پانل های قهوه ای توصیه می کند.
large_Lunawood_Factory_Oiled لوناوود

[saswp_tiny_howto headline-0=”h2″ step_title-0=”روغن کاری کارخانه ترمووود چگونه است؟” step_description-0=”محصولات دکینگ لوناوود به صورت روغن کاری شده در کارخانه نیز موجود است. دو لایه روغن چوب رنگدانه دار در یک محیط کنترل شده کارخانه اعمال می شود که پوششی یکنواخت و تن رنگ ثابت ایجاد می کند. محصول آماده نصب است و نیازی به پوشش فوری برای حفظ رنگ ندارد.” image-0=”” count=”1″ html=”true” days=”” hours=”” minutes=”” cost_currency=”” cost=”” description=””]

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *