کیفیت پایین ترمووود ارزان قیمت

چوب معمولی با طی کردن یک سری مراحل خاص به ترمووود تبدیل می شود. چوپ های معمولی را در معرض حرارت های متفاوت از حدود 100 درجه تا بیشتر از 200 درجه سانتیگراد قرار می دهند. در این فرآیند با اصلاح حرارتی رطوبت دیواره سلولی چوب کاهش پیدا می کند.در نهایت اجزای دیواره سلولی ترمووود تخریب می شود.

به عبارت دیگر واکشیدگی ترمووود ۵۰ درصد کاهش پیدا می کند. در صورت اجرا نشدن اصولی تمامی مراحل ترمووود شدن کیفیت آن کاهش پیدا خواهد کرد.

کیفیت پایین ترمووود ارزان قیمت سبب نارضایتی مشتری می شود.

خرابی و از بین رفتن سریع ترمووودهای ارزان قیمت

در اثر فرآیند ترمو شدن تمام صمغ ها و رطوبت های داخل چوب از بین می روند. در اینصورت مقاومت چوب در برابر قارچ های چوب خوار بسیار افزایش پیدا می‌کند. در نهایت ترمووود در برابر هرگونه تغییر شکل ناشی از سرما، گرما، رطوبت و حشرات مقاومت بسیار بالایی پیدا می‌کند.

ترمووودهای ارزان قیمت به دلیل انجام نشدن اصولی فرآیند ترمو کیفیت نامطلوبی خواهند داشت. ترمووودهای با کیفیت پایین مقاومت و طول عمر بسیار پایینی دارند. استفاده از ترمووودهای ارزان قیمت به دلیل کیفیت پایین در شرایط محیطی مختلف امکان پذیر نخواهند بود. کیفیت در همه جا حرف اول را می زند.

کیفیت پایین ترمووود ارزان قیمت نظر شما را جلب نخواهد کرد. از طرفی کاهش قیمت چوب ترمو با ثابت بودن کیفیت همراه نخواهد بود.

رهاوود ارائه کننده ی انواع ترمووود با کیفیت در ایران

شرکت رهاوود با ارائه ترمووودهای با کیفیت نظر مشتریان را به خود جلب کرده است. انتخاب این شرکت معتبر تضمین کننده برند ترمووود است. خریداران محترم با انتخاب رهاوود می‌توانند از کیفیت و عملکرد محصول اطمینان خاطر داشته باشند. کیفیت محصولات رهاوود زبان زد خاص و عام می باشد.

رهاوود با دارا بودن ترمووودهای متنوع نیاز مشتریان با هر بودجه ای را تامین کرده است. ترمووود های با کیفیت شرکت رهاوود از طول عمر و دوام بیشتری برخوردار هستند. شرکت رهاوود با در اختیار داشتن کادر مجرب در زمینه فروش و پشتیبانی ارسال محصول خریدی راحت برای مشتریان ایجاد کرده است. خریداران با وجود شرکت رهاوود نیازی به محصول خارجی نخواهند داشت. محصولات رهاوود رقیب سرسخت برندهای خارجی به حساب می آیند.

سعی کنید در استخرها از مقاوم ترین ترمووود استفاده کنید!

ترمووود یکی از روش‌های جدید مقاوم سازی چوب به حساب می آید. یکی از طرح های بسیار زیبا استفاده از ترمووود در ساخت استخر است. ساخت استخر با استفاده از چوب معمولی در مدت زمان کوتاهی زیبایی و کارایی خود را از دست می دهد.

اما استفاده از ترموود استخر به دلیل کاهش رطوبت و تبادل حرارت آن با محیط اطراف ماندگاری بسیار بالایی خواهد داشت. استفاده از ترمووود با کیفیت بالا سبب کاهش ترک خوردگی و افزایش خاصیت عایق بودن ترمووود خواهد شد. توصیه می کنیم از ترمووود با کیفیت پایین و قیمت ارزان در استخرها استفاده نکنید. شرایط محیطی مکان مورد استفاده از ترمووود در تعیین کیفیت آن موثر است.

برای مثال استفاده از ترمووود با کیفیت پایین و ارزان قیمت در استخرها کار عاقلانه ای نخواهد بود، زیرا استفاده از کیفیت پایین ترمووود ارزان قیمت در استخرها مدت زمان کارایی آن را به شدت کاهش می دهد.

آیا استفاده از ترمووود دست دوم و نصب آن اصولی است؟

نصب ترمووودهای آکبند با دارا بودن ویژگی های خاص از قبیل مقاومت بالا، کاهش مقدار رطوبت، رنگ ثابت، کاهش ترک خوردگی و کاهش مقاومت خمشی اصولی تر خواهد بود. مشتریان با بودجه کافی در وهله اول ترمووود آکبند را نصب کنند. اما در صورت نیاز می توانید ترمووودهای دست دوم را از شرکت های معتبر خریداری کنید. می توان گفت استفاده از ترمووود دست دوم و نصب آن کار اصولی ای نیست، زیرا ترمووودهای دست دوم کارایی و طول عمر ترموودهای های آکبند را نخواهند داشت.

مقاومت ترموودهای آکبند در برابر تغییرات شرایط آب و هوایی نسبت به ترموودهای دست دوم بیشتر است. شرکت رهاوود با توجه به شرایط اقتصادی موجود ترمووودها را با کیفیت بالا و قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار می دهد. با شرکت رهاوود می توانید ترمووودها را با کیفیت بالا و در عین حال با قیمت مناسب خریداری کنید. انتخاب شرکت رهاوود مانع از اتلاف وقت و سرمایه شما خواهد شد.