Camp Baird / Malcolm Davis Architecture

معماری مالکوم دیویس یک فضای زندگی داخلی/خارج با بافتی باورنکردنی ساخته است. این خانه خارج از شبکه در زمینی به مساحت 165 هکتار جنگلی در دره ای در غرب هیلدزبورگ واقع شده است. مالکوم دیویس که قبلاً با خانواده بیرد برای اولین خانه آنها در خلیج کار می کرد، قبلاً خانواده و زیبایی طراحی آنها را درک کرده بود.

پروژه ترمووود برتر آمریکا شماره 5

این خانه، شبیه به اردوگاه خانوادگی خودشان، برای خانواده‌هایی که می‌خواهند از زندگی پرشتاب خود جدا شوند و به فضای باز متصل شوند، تجهیز شده است. این ملک دارای دو سازه اصلی است – سوله ماشین و انبار تجهیزات و یک سازه اصلی که دارای سه فضای محصور اولیه چند منظوره در انتهای مخالف ایوان مرکزی رو به جنوب است. از این فضاها می توان برای خواب، تمرین یوگا و بازی استفاده کرد. حیاط خلوت دارای یک استخر شنا با گرمایش خورشیدی به طول 82 فوت، یک شومینه بتنی در فضای باز است که برای کباب کردن و پخت و پز استفاده می شود و یک دوش در فضای باز نیمه بازدارنده، که به عنوان دوش اصلی آنها نیز عمل می کند. علاوه بر این، حیاط خلوت زمین بازی خانواده ها است که شامل یک خانه درختی، طناب تاب، منطقه تیراندازی با کمان و دو زمین چمن بزرگ در سمت شرق و غرب ملک برای فعالیت در فضای باز است.

“کمپ بیرد” یک ترکیب کاملاً کاربردی، کارآمد و پایدار است. سه اتاق محصور را می توان به طور کامل توسط اجاق های چوبی ترمووود Rais گرم کرد در حالی که آشپزخانه در یک ایوان سرپوشیده با قسمت غذاخوری قرار دارد. بخش بزرگی از ایده طراحی این است که آشپزخانه یک اتاق بسته معمولی نیست. سقف‌های فلزی گالوانیزه باعث کاهش گرما می‌شوند و روکش فلزی و عرشه‌های چوب  ترمووود سخت Ipe در این منطقه واسط شهری Wildland خطر آتش‌سوزی را به حداقل می‌رساند. این منظره که توسط کری بوش از استودیو Merge انجام شده است، مملو از گونه‌های بومی مقاوم به خشکی با ردیفی از درختان در محوطه پارکینگ است تا سایه‌ای در آینده برای خودروهای بازدیدکننده فراهم کند. علاوه بر این، یک حصار مار – یک دیوار فلزی 30 اینچی – ترکیب فوری را از موجودات عاری نگه می دارد.

توضیحات محصول: ساختمان ها با فلز CorTen روی دیوارها و سقف های فلزی گالوانیزه پوشیده شده اند. CorTen به ساختارهای سوله ساده اجازه می دهد تا با چشم انداز ترکیب شوند. سقف های فلزی گالوانیزه باعث کاهش گرما می شوند. روکش فلزی و عرشه های Ipe از چوب سخت ترمووود در این منطقه واسط شهری Wildland (WUI) خطر آتش سوزی را به حداقل می رساند.

ترمووود آلاچیق
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0/5 (0 نظر)