Indianapolis Zoo Bicentennial Pavilion and Promenade / RATIO Architectsr

ترمو نما

در سال 2015، بنیاد لیلی با یک فرصت متحول کننده،اعلام کرد در صورتی که این پروژه تغییر واقعی ایجاد کند و به نفع پایداری بلندمدت موسسه جامعه باشد، وقف کمک مالی 10 میلیون دلاری به باغ وحش ایندیاناپولیس خواهد کرد.

با در نظر گرفتن این پارامترهای گسترده، باغ‌وحش پروژه‌ای را شناسایی کرد که با هدف طرح جامع استراتژیک خود برای جذب، مشارکت و پذیرایی بازدیدکنندگان در طول فصل‌ها و روزهایی که آب‌وهوای نامساعد یا حاشیه‌ای دارد، مطابقت دارد.

ترمووود سقف

راه حل ایجاد یک مرکز رویدادهای ویژه در فضای باز بود که در برابر آب و هوا محافظت می شود و قادر به پشتیبانی از طیف گسترده ای از فعالیت های گروهی گاهی اوقات همزمان، از جمله کنسرت، پیک نیک، و رویدادهای خصوصی است، در حالی که رویدادهای اصلی را نیز گسترش می دهد. به عنوان مثال کریسمس در باغ وحش در ماه دسامبر و ZooBoo در ماه اکتبر (پیش از این، این هدف توسط یک چادر نیمه دائمی 400 نفره واقع در کنار مناطق پشتی خانه در نزدیکی ورودی اصلی باغ وحش انجام می شد).

طراحی ترموود

مهمتر از همه، این تسهیلات جدید باید آنقدر قانع کننده باشد که برای خودش یک جاذبه باشد، اما به اندازه کافی “آرام” باشد تا برای رویدادها و برنامه ها تغییر شکل دهد.
غرفه و تفرجگاه دویست ساله حاصل از یک جنگل بارانی سرسبز الگوبرداری شده و عمدتاً از مواد طبیعی ساخته شده است. یازده “غلاف” درخت مانند فولادی پاویلیون 40000 متر فوت مربع فضای محافظت شده در برابر آب و هوا و محیطی منحصر به فرد و درام بالا را برای حداکثر 1000 شرکت کننده نشسته در رویداد فراهم می کند.

استعلام قیمت ترمووود

هر غلاف شامل 63 تیر چوبی ترمووود جداگانه است که از 83 فوت طول و 19000 پوند تا فقط سه فوت و 25 پوند متغیر است. مواد سقف شفاف به نور خورشید اجازه می دهد تا از طریق زمین زیرین عبور کند و کل “جنگل” غلاف ها با 6424 پیچ و مهره و پیچ عقب نگه داشته می شود. در زیر سایبان 35 فوتی، کوره ای از سنگ آهک بلوک معدنی با پشت خشن به عنوان یک مرکز بصری عمل می کند و در هوای سردتر گرما را فراهم می کند.

ترموود نما

بدیهی است که پایداری محیطی یکی از دغدغه های اصلی باغ وحش و بخشی از ماموریت آن به عنوان یک سازمان است. در این پروژه، این قصد تا حد زیادی خود را در نحوه تصفیه آب باران که 100٪ در محل جمع آوری می شود و در مقابل تخلیه به فاضلاب شهری به داخل آبخوان نفوذ می کند، نشان داد.

آلاچیق ترمووود

هنگامی که آب با سایبان ترمووود غرفه تماس پیدا می کند، به داخل غلاف ها، به پایین صفحه های بارانی آن ها از فولاد هوازده با طراحی سفارشی، برش لیزری، به یک تخت فرو رفته و پر از گیاه در زیر، از طریق یک واحد کیفیت آب، و در نهایت به 14 هدایت می شود. – بستر نگهداری آب عمیق از سنگ‌های تخلیه‌کننده رایگان، که برای سازگاری با حوادث سیل ۱۰۰ ساله طراحی شده است. در هر بستر گیاهانی برای رشد در محیط‌های اشباع و لوله‌های آب‌گیری که عمداً بالاتر از درجه بالا قرار گرفته‌اند برای تشویق نفوذ طبیعی در خاک انتخاب شده‌اند.

در نهایت، محیط جنگل مانند همچنین مکان منحصر به فردی را برای جدیدترین نمایشگاه پرندگان باغ وحش، ماکائوهای باشکوه، با یک صحنه طراحی شده سفارشی و جایگاهی که پرندگان را در پرواز دو بار در روز از طریق پاویلیون به نمایش می گذارد، فراهم می کند.

2 پاسخ
  1. discuss
    discuss says:

    Thank you for sharing your info. I truly appreciate your
    efforts and I will be waiting for your further post thanks once again.

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ترمو کف
مقایسه ترمووود ایرانی رهاچوب
نما ویلا ترمووود