پروفیل ترمووود

امروزه با توجه به استفاده زیاد از ترمووود در فضاهای داخلی و خارجی، این سوال مطرح است که پروفیل ترمووود چیست و چگونه تولید می شود.

پروفیل ترمووود توسط عملیات حرارتی با بیش از 200 درجه سانتیگراد حرارت بر روی چوب درختان کاج و یا زبان گنجشک تولید می شود. در طول این عملیات حرارتی که بر روی چوب صورت می پذیرد، تغییرات شمیایی و ساختاری در چوب رخ می دهد که باعث تغییر و بهبود برخی از ویژگی های بنیادی چوب می گردد. در نهایت، محصول به دست آمده از همه جهت چوبی با دوام تر و پایدارتر می شود و یک متریال کاملا ایده آل جهت استفاده در مناطقی که در معرض نور، سرما و گرما، رطوبت و … قرار دارند، است.

نکاتی که باید درباره پروفیل ترمووود بدانید!

رنگ پروفیل ترموود گونه کاج، تحت تاثیر میزان درجه حرارت و مدت زمانی که تحت عملیات حرارتی قرار میگیرد می باشد. به این صورت که، هرچقدر میزان درجه حرارت بالاتر باشد، ترمووود ظاهر تیره تری پیدا می کند.

طیف وسیعی از این پروفیل ها در ضخامت ها و عرض های گوناگون تولید می شود تا نیاز مشتریان محترم به بهترین نحو ممکن برآورده گردد.

پروفیل ترمووود-D (کاج) بر روی نمای چوبی ساختمان میتواند یک عمر 30 ساله دلخواه را ارائه دهد.

تولید پروفیل ترمووود در رهاوود

شرکت رهاوود به شما این اطمینان را می دهد که پروفیل های ترموود این مجموعه، تهیه شده از بهترین و با کیفیت ترین درختها از جنگلهای استاندارد فنلاند است. از این جهت ترمووود ارائه شده توسط شرکت رهاوود، دارای 30 سال گارانتی برای پروفیل ترمووود می باشد. این گارانتی، شامل مقاومت در برابر سرما، گرما، رطوبت و نفوذ حشرات است.