نحوه استفاده از ترموود استخر در فضاهای باز

wooden pool

در چه مواردی از ترموود استخر استفاده کنیم ؟

اگر در فکر تاسیس یک استخر و راه اندازی آن می باشید و می خواهید آن را در فضای باز مورد استفاده قرار دهید یکی از مواردی که می توان بسیار راحت و سریع انتخاب نموده و آن را به راحتی نصب کرد ، ترموود استخر می باشد . ترموود استخر هم می‌تواند در داخل آن نشود هم در بیرون که هم می توان به عنوان کفپوشی استفاده کرد که بسیار امن و زیبا می باشد و همچنین این کفپوش های جدید از مقاومت بسیار خوبی برخوردار هستند . شاید دیده باشید که در استخر های قدیمی از کفپوش های سیمانی استفاده شده و جلوه خوبی ندارد و همچنین مشکلات بسیار زیادی را به وجود می آورد .

نحوه-استفاده-از-ترموود-استخر-در-فضاهای-باز

سونا و استخر با چه نوع چوب ترموود ساخته میشود ؟

معمولا اگر از کفپوش های سیمانی برای فضای باز و استخر استفاده کنید متوجه این نکته می شوید که در هوای بسیار داغ و تابستانی به گونه ای داغ می شود و همچنین در زمستان و هوای سرد او را به خود جذب می‌کند و باعث می‌شود که راه رفتن بر روی آن دشوار شود و همچنین طرح‌های سیمانی و دیگر موارد بسیار ساده می باشد که یکی از جایگزین های مناسب ترموود استخر است و این محصول بسیار ایمن و زیبا می باشد که نصب آن راحت می باشد و می توان این اطمینان را داد که در مقابل عوامل محیطی مانند آب و تابش نور خورشید مقاومت خوبی را از خود نشان می دهد .

سونا-و-استخر-با-چه-نوع-چوب-ترموود-ساخته-میشود-؟

طراحی و ساخت استخر در فضای باز با ترمووود

میتوانید برای طراحی کف پوش های استخر و فضای بازی که در آن استخر وجود دارد از ترموود استخر استفاده کنید ، زیرا این محصول جایگزین حبس ای آر مناسبی برای کفپوش های قدیمی می باشد زیرا می توانید بهترین استفاده مفید را از فضای مورد نظر داشته باشید و همچنین می توانید فضایی را تعبیه کنید که آب از داخل آن به راحتی خارج شود و نکته ای که بسیار مهم است امکان نورپردازی و طراحی برای ترموود ها راحت می باشد به این منظور که می توانید در بین فاصله های خالی آن از رشته های ال ای دی استفاده کنید که نورپردازی بسیار شیک را نمایان می کند .

طراحی-و-ساخت-استخر-در-فضای-باز-با-ترمووود

تاثیر زیبایی چوب ترمو در فضای استخر

هم چنین مطلبی که بسیار می تواند دست طراح و متقاضی را باز بگذارد .

تنوع ترموود استخر در رنگ بندی و مدل های آن می باشد .

به همین دلیل می توانید با توجه به فضای موجود بهترین طرحی را که می توان هماهنگ نمود استفاده کرد .

نحوه نگهداری از چوب های ترمووود بسیار راحت می باشد .

تمیز کردن آن نیازمند هزینه های بالا نیست و به راحتی می‌توان .

در کمترین زمان ممکن آن را نصب نمود و از آن استفاده کرد .

همچنین اگر می خواهید در استخر و حوضچه آب گرم از ترموود استفاده کنید .

باید از ترموود های ضخیم بهره ببرید تا مقاومت بسیار خوبی را از خود نشان بدهد .