مقاومت و جنس نمای چوبی داخل مغازه

مقاومت نمای چوبی داخل مغازه

زمانی که شما یک محیط کاری را طراحی می‌کنید، بخشی از موضوع مربوط به زیبای ظاهری آن می‌شود، اما در کنار این موضوع کاربردی بودن آن را هم نباید فراموش کرد. یک طراحی نما باید کاربردی باشد تا در زمان کار شما را دچار مشکل نکند. نماهای چوبی بسیار زیاد مورد استفاده قرار می گیرند. شکل ظاهری و زیبای آنها باعث این موضوع شده است. اما از جهت کاربردی بودن هم بسیار مناسبند.

حتما حواستان باشد نمای چوبی را از محلی خریداری کنید که بالاترین کیفیت را به شما ارائه کند. اگر از یک نمای چوبی با کیفیت استفاده کنید، هیچگونه مشکلی وجود نخواهد داشت. از جهت مقاومت این نماها بسیار مناسب هستند. می توانید از نمای چوبی داخل مغازه ها استفاده کنید. هم مغازه خود را زیبا کنید و هم مقاومت اجزای زیبایی بخش انها را تضمین کنید. محصولات مقاوم نمای چوب ترمووود برای مغازه را از ما بخواهید.

 

کاربرد نمای چوبی داخل مغازه

از نمای چوبی می توانید استفاده های مختلفی در مغازه خودتان داشته باشید. اولین کاربرد آنها می تواند برای بخش بیرونی مغازه باشد. بسیاری از مغازه داران از این نما برای سردر، و تابلوی مغازه خود استفاده می‌کنند. امکان این وجود دارد که از این نما برای بخش های داخلی هم استفاده کنید.

مثلا اگر یک پیشخوان در مغازه شما وجود دارد، می‌توانید آنرا با نمای چوبی بیارایید. یا اگر دارای قفسه‌بندی هستید، پشت این قفسه ها و یا حتی خود این قفسه ها می توانند با این نما طراحی و ساخته شوند.

اگر اندازه مغازه شما متوسط و بزرگ است و در آن از صندلی برای مشتریان استفاده می کنید، این امکان وجود دارد تا پشت آنها را با استفاده از نمای چوبی بیارایید. ساده تر اینکه کاربرد نمای چوبی داخل مغازه بیشتر بسته به ذوق و سلیقه شما دارد. هر چه بخواهید را با این نما بدست می‌آورید.

میتوانید از فروش ویژه ترمووود رهاوود استفاده کنید و بهترین کیفیت را با قیمت های مناسب تجربه کنید .

 

جنس نمای چوبی داخل مغازه چیست ؟

  1. به فکر این افتاده‌اید که برای مغازه خود نمای داخلی جدید را تهیه کنید؟
  2. چرا از نماهای چوبی برای اینکار استفاده نمی‌کنید؟

نماهای چوبی می توانند یک مغازه بسیار شیک و مجلل برای شما بوجود آورند.

هر مشتری در نگاه اول جذب آن شود.

اما شاید بخواهید بدانید این نما واقعا از چوب ساخته شده است.

یا اینکه از مواد دیگری در ساخت آن استفاده شده و تنها ظاهری شبیه به چوب دارد.

برای پاسخ به این موضوع باید بدانید برای ساخت این نما از مواد مختلفی استفاده می‌شود.

گاهی ممکن است کاملا ترمووود طبیعی باشند.

در برخی موارد از چوب های فشرده، مواد UPVC و … هم استفاده شود.

به جهت اینکه چوب وزن زیادی دارد و در همه جا امکان استفاده از آن وجود ندارد.

از این انواع دیگر استفاده می‌شود. علاوه بر وزن، این موضوع برای مقاومت، شکل‌پذیری و یا ضد حریق بودن هم صادق است.