مزایای روغن زدن چوب ترمووود

روغن ترمووود

مزایای روغن زدن چوب ترمووود

ترمووود برای ماندگاری بالا ساخته شده است. در رهاچوب، ما توزیع کننده ترمووود فنلاندی و ایرانی در ایران هستیم، محصولات ما بادوام ترین مواد چوب طبیعی موجود در بازار هستند.

فرآیند گرمایش

ترمووود از طریق یک فرآیند عملیات حرارتی طبیعی ایجاد می شود. الواری که از جنگل ها تهیه می شود تا دمای بیش از 390 درجه فارنهایت حرارت داده می شود. محیطی که این فرآیند عملیات حرارتی در آن انجام می‌شود، خلا صورت می گیرد، که به حذف ترکیبات آلی چوب و شکستن گروه‌های هیدروکسیل در ساختار سلولی چوب کمک می‌کند. این فرآیند چوب را به طور دائمی تغییر می دهد تا در برابر آب و هوا، حشرات و قارچ ها بسیار بادوام و مقاوم باشد.

ماندگاری

در حالی که دوام ترمووود با هیچ محصول چوب طبیعی دیگری قابل مقایسه نیست، هنوز هم نیاز به نگهداری کمی دارد. ترمووود به دلیل ماندگاری طولانی در مقایسه با سایر محصولات صنعت به راحتی نگهداری می شود، اما روغن کاری سالانه مخصوصاً برای سطوح افقی مانند عرشه توصیه می شود. اگر در آب و هوایی زندگی می کنید که دارای آب و هوای ناآرام است، ممکن است نیاز به درمان منظم روغن باشد. مقدار کمی کار برای روغن کاری ترمووود شما در مقایسه با تعمیر و نگهداری که برای نگهداری محصولات چوبی با دوام کمتر و به راحتی فرسوده می شود ارزش آن را دارد.

حفاظت

هدف اصلی تصفیه روغن حفظ رنگ ترمووود و کاهش ترک خوردگی و خرد شدن چوب است. ترمووود به طور طبیعی در آفتاب خاکستری می شود و در حالی که این رنگ خاکستری ظریف است، بسیاری از مشتریان می خواهند رنگ قهوه ای را در ترمووود خود حفظ کنند. روغن های مورد استفاده برای درمان ترمووود از آن در برابر اشعه UV خورشید محافظت می کند.

بعد از اینکه ترمووود را نصب کردید، حتما سطح چوب را فوراً تمیز کنید. ابتدا سطح را ساب بزنید تا آلودگی و ذرات از بین برود سپس سطح را با آب و برس ملایم بشویید. قبل از شروع کار با روغن، اجازه دهید سطح کاملا خشک شود.

چوب ترمووود می تواند برای چندین دهه زیبا به نظر برسد و تنها با کمی نگهداری انجام شود. برای دریافت ترمووود ایرانی زیبای رهاچوب، همین امروز با ما تماس بگیرید!

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ترمو کف
مقایسه ترمووود ایرانی رهاچوب
نما ویلا ترمووود