استاندارد های لازم ترمووود سرویس بهداشتی

استاندارد های لازم ترمووود سرویس بهداشتی با سایر بخش های نمای داخلی ساختمان متفاوت است. فضای داخل سرویس بهداشتی معمولا در مجاورت دما و رطوبت بالایی قرار دارد، از این رو مرتیال به کار رفته در سرویس بهداشتی باید از استاندارد های بخصوصی برخوردار باشد. این استاندارد های بخصوص دوام و کارکرد خوب ترمووود را در محیطی با رطوبت و دمای سرویس بهداشتی تضمین می کنند.

استاندارد های لازم ترمووود سرویس بهداشتی شاخصی از تحمل دما رطوبت ترمووود هستند و به این ترتیب ضمانت می کنند که ترمووود به کار رفته در این محل ها در مقابل رطوبت و دما خراب نمی شوند.

استفاده از ترمووود های ضد آب در سرویس ها

ترمووود نیز درست مثل سایر متریال ها در کیفیت ها و انواع مختلفی تولید و به بازار عرضه می شود. ترمووود های ما ماندگاری بالا و کیفیت درجه یک دارند. این ترمووود ها علاوه بر دارا بودن استاندارد های لازم ترمووود سرویس بهداشتی ، ضد آب هستند و  در برابر رطوبت نیز مقاومند و نظافت ترمووود بسیار راحت است . استفاده از ترمووود های ضد آب در سرویس ها سبب طول عمر بالای متریال به کار رفته در سرویس های بهداشتی می شود.

به این ترتیب این ترمووود ها قابل استفاده از هر سطح و ابعاد و هرقدر نزدیک به جریان آب می باشند. شما می توانید بدون نگرانی از بابت خراب شدن ترمووود در برابر آب، آن را در کف سرویس بهداشتی یا دیوار های حمام به کار ببرید. ضد آب بودن ترمووود سرویس توسط استاندارد های مختلفی ضمانت می شود.

دیوارپوش و کفپوش ترمووود برای بازسازی حمام و سرویس بهداشتی

چه چیزی بیشتر از یک بازسازی اساسی می تواند سرویس بهداشتی و حمام را شیک کند؟ حمام و سرویس بهداشتی به علت مجاورت زیاد با آب و رطوبت زودتر از سایر قسمت ها خراب می شوند، از این رو بعد از مدتی به بازسازی نیاز خواهند داشت. یکی از متریال هایی که می توانید از آن در طراحی داخلی این محل ها استفاده کنید ترمووود سرویس بهداشتی است.

دیوارپوش و کفپوش ترمووود برای بازسازی حمام و سرویس بهداشتی انتخابی ایده آل است که مزایای متعددی دارد. این پوشش ها ضد آب و مقاوم در برابر رطوبت هستند، به همین دلیل دوام بالا و طول عمر زیادی در این محل ها خواهند داشت. همچنین حرارت و صدا را در حمام نگه خواهند داشت و به عنوان عایق نیز کاربرد دارند. در کنار همه این ها، ترمووود جلوه بسیار زیبا و شیکی به حمام و سرویس بهداشتی شما می بخشد.

ترمووود در انواع طرح و رنگ های مختلف تولید می شود و به فروش می رسد، به همین دلیل شما می توانید ترمووود را در تنالیته رنگی دلخواه خود انتخاب کنید. ترمووود متریالی بر پایه چوب است و نقش و نگار چوب در آن به چشم می خورد. اما با این حال می توانید ترمووود هایی را با طرح دلخواه خود سفارش دهید و در سرویس بهداشتی یا حمام استفاده کنید.

رطوبت باعث خرابی ترمووود نمی شود!

متریال های رایج معمولا در مجاورت رطوبت و در طول زمان خراب می شوند. رطوبت باعث بر هم خوردن ساختار مواد می شود و می تواند پس از مدتی سبب خرابی کامل، پوسیدگی و ناکارآمد واقع شدن متریال های مختلف شود. اما رطوبت باعث خرابی ترمووود نمی شود. فرآیند بخصوصی که ترمووود در حین ساخت و تولید به خود می بیند سبب مقاومت ترموود بسیار زیاد آن در برابر آب و رطوبت می شود.

متریال عالی به کار رفته در ترمووود سرویس بهداشتی علت اصلی مقاومت آن در برابر حرارت، آب و رطوبت می باشد. مقاومت ترمووود سرویس ها در برابر رطوبت توسط استاندارد های مختلفی تضمین می شود. به همین دلیل شما می توانید با خاطری آسوده از خراب نشدن و دوام بالای ترمووود سرویس های بهداشتی ، از این متریال در حمام و سرویس بهداشتی خود استفاده کنید.

افزایش امنیت به کمک استفاده از ترمو به جهت سر نخوردن در حمام

ترمووود سرویس بهداشتی و حمام از متریال عالی و بافت بخصوصی با چسبندگی بالا بهره می برد. این جنس نه تنها حس خوبی القا می کند بلکه ایمنی را در حمام افزایش می دهد. افزایش امنیت به کمک استفاده از ترمو به جهت سرنخوردن در حمام یکی از اصلی ترین علل استفاده از این متریال در سرویس بهداشتی، حمام، استخر و سونا است.

اصطکاک چوب از سرخوردن افراد در حمام جلوگیری می کند. پوشش رایج سرامیکی حمام ها در مجاورت با جریان آب و مواد شوینده به شدت لیز می شوند و اغلب حوادثی را به وجود می آورند، اما ترمووود از سرخوردن جلوگیری می کند و به همین دلیل می تواند جایگیزین مناسبی برای کفپوش و دیوارپوش حمام به شمار رود.