فلاورباکس ترمووودی چیست؟

فلاورباکس در حقیقت نوعی ظرف به شکل گلدان یا جعبه است که معمولا در فضای باز قرار می گیرد و برای نمایش گیاهان و یا گل های زنده و حتی مصنوعی مورد استفاده قرار می گیرد. ممکن است فلاور باکس برای تولید گیاهان دارویی و یا کشاورزی هم مورد استفاده قرار بگیرد.معمولا در مکانی قابل دسترس قرار می گیرد یا به آن چسبانده می شود تا ساکنان یک خانه به راحتی با گیاهان موجود در ظرف کار کنند. یک فلاور باکس ممکن است در زیر پنجره نصب شود و توسط اتصال دهنده های مخصوص در جای خود ثابت شود. اگر در ساخت فلاورباکس از ترمووود به عنوان بهترین متریال ساخت آن استفاده گردد به آن فلاورباکس ترموود می گویند. فلاورباکس های ترمووودی را می توان در فضای پاسیوها، ایوان ها، راه پله، پیاده رو، روف گاردن، پارک ها و حتی داخل منازل و ساختمان های اداری استفاده کرد.

از جمله مزیت های فلاورباکس ترمووود به دوام بسیار بالای آن می توان اشاره کرد که مانند چوب های معمولی پس از چند سال دچار پوسیدگی و از بین رفتن نخواهد شد.
حال که با فلاورباکس ترمووودی کمی آشنا شدیم بهتر است در ابتدا با مزیت های استفاده از ترمووود در ساخت فلاورباکس آشنا شویم:

مزایای بالای استفاده از فلاورباکس ترمووود به تفکیک

  •  افزایش طول عمر فلاور باکس ترمووود: هنگامی که فلاور باکس ترموودی ساخته می شود، به دلیل خواص بالای ترمووود طول عمر آن بسیار زیادتر می شود.
  •  مقاومت بالا در برابر پوسیدگی: به دلیل خروج رطوبت از ترمووود، پس احتمال پوسیدگی حتی با وجود قرار گرفتن در معرض رطوبت در این نوع فلاور باکس ها بسیار کم می باشد.
  •  نگهداری آسان فلاورباکس ترموود: قلاورباکس های ساخته شده از چوب ترمو، نیاز بسیار کمی جهت نگهداری خواهند داشت و در هر شرایط آب و هوایی قابلیت استفاده خواهند داشت.
  •  پایداری ابعادی: از آنجا که چوب ترمو به شرایط محیطی و رطوبت و غیره واکنش نشان نمی دهد و تغییر ابعاد ندارد لذا فلاورباکس ترمووود هم از ثبات ابعادی بالایی برخوردار است.
  • سازگار با محیط زیست: این نوع فلاور باکس ها با محیط زیست سازگار بوده و هیچ گونه ماده شیمیایی در ساخت آن به کار نمی رود.
  •  قابلیت استفاده در هر فضایی و هر محیطی: می توان از آنها در هر فضایی چه محیط داخلی، چه محیط بیرون و حتی شرایط آب و هوایی چالش برانگیز بدون هیچ گونه نگرانی خاصی استفاده کرد.
فلاورباکس ترمووودی

اجرای فلاور باکس ترمووودی در ابعاد مختلف

به دلیل تنوع در سایز و ابعاد ترمووود، و از آنجایی که خواص بسیار زیادی دارد و به ما این امکان را می دهد که قطعات مختلف آن را بهم چسبانده ، بدون آنکه نگران مشکل خاصی باشیم، لذا می توان با نظر طراحان محترم صنعت معماری و منظر ، فلاورباکس ها را در هر ابعاد و فضایی که می خواهیم بسازیم و یا حتی آن را به صورت پیش ساخته انجام داد.

مهم ترین عوامل موثر در قیمت فلاورباکس ترمووود

در محاسبه قیمت این محصولات آپشن های مختلفی تاثیر گذار است که از جمله مهم ترین آنها می توان به نوع ترموود به کار رفته اعم از اینکه ترمووود فنلاندی باشد یا ایرانی، استاندارد و یا غیر استاندارد، نوع متریال به کار رفته به جز ترمووود، ابعاد ترموود مورد استفاده شده، اعتبار شرکت، گارانتی محصول و نکاتی از این دست اشاره داشت

نوآوری در طراحی و اجرای فلاور باکس ترمووودی

نوآوری روش تولید محصولات ما می باشد. ما فکر می کنیم و با توجه به فضای شما طراحی و اجرا می کنیم. فلاور باکس های عالی برای فضا های شما ایجاد می کنیم. ما همیشه و در همه حال مشغول بهبود و نوآوری در تولید محصولات خود از جمله فلاورباکس ترموود می باشیم.

ویژگی های فلاورباکس ترمووودی رها چوب

نصب آسان فلاور باکس ترمووود

راه حل های بسیار آسان و کاربردی برای نصب محصولات ما در فضای شما ایجاد شده است. ما دانشی برای کمک به شما و یافتن راه حل عالی برای پروژه شما در نظر داریم. راه حل های نصب ما بسیار آسان و قابل تعیین و تغییر هستند تا پروژه شما را به موقع به اتمام برسانند و زیبایی شناسی بهبود یافته ای را به فضای شما می دهد.

کیفیت بالای فلاور باکس ترمووود رها چوب

ما در تولید محصولات خود از بهترین متریال ها استفاده می کنیم و بهترین کیفیت را ارائه می دهیم. اگر از محصولات فلاور باکس رها چوب استفاده کرده اید آن را می دانید و خواهید دید. در صورت نیاز به مشاوره و یا هر سئوال دیگری می توانید با کارشناسان بخش فروش ما در تماس باشید.

تنوع رنگی بالای فلاورباکس ترمووود

فلاورباکس های ما را میتوانید در چهل مدل رنگ مختلف تهیه نمایید تا در محیط خود و با توجه به فضای آن به کار رود و احساس ایده آلی داشته باشید. از رنگ های روشن تا تیره. برای هر فضا می تواند یک رنگ وجود داشته باشد. رنگ و پرداخت بیشتر سطح امکان پذیر است.

صرفه اقتصادی با داشتن کیفیت بسیار عالی

تمامی محصولات تولید شده این بخش، از آنجا که مواد اولیه آن توسط خود شرکت تامین و عرضه می شود و توسط متخصصین و اکیپ های با تجربه ساخته و نصب میگردند، ضمن داشتن کیفیت بسیار بالا دارای قیمت بسیار مناسب می باشند.برای استعلام قیمت فلاور باکس ترمووود همین الان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

رها چوب معتبر ترین مجموعه فروش و اجرای فلاور باکس ترمووود در کشور

استفاده از فلاور باکس های رها چوب انتخاب اول طراحان و معماران و صاحبان ساختمان برای انواع کاربرد در ساختمان چه در محیط داخل و چه در محیط بیرون است. شرکت رها چوب یک مجموعه بسیار معتبر با سابقه ای طولانی جهت عرضه و تولید محصولات دکوراسیون داخلی و بیرونی میباشد و از آنجا که تمامی واردات محصولات اولیه خود را از کشور روسیه و از معتبر ترین تولیدکنندگان چوب خام آن کشور انجام میدهد، لذا محصول نهایی خود را به صورت ویژه و سوپر با کیفیت بسیار بالا و دارای گارانتی و خدمات پس از فروش و قیمت بسیار مناسب به مشتریان عزیز عرضه میدارد.