فروش ویژه ترمووود لوناوود در تابستان

ترمو کردن چوب روشی برای مقاوم کردن آن جهت جلوه دادن نمای چوبی به سازه ها مانند نمای ساختمان و چوب کف می باشد.

چوب نما بودن به جهت تداعی زندگی جنگلی یکی از خاص ترین دیزاین ها در سازه ها می باشد.

رهاوود نمایندگی ترمووود لوناوود در ایران فروش ویژه ترموود لوناوود در فصل تابستان را با تضمین کیفیت آغاز کرده است.

فروش ویژه ترمووود رهاوود امکان چوب نما شدن :

  • نمای ساختمان
  • دور استخر
  • محوطه سازی
  • روف گاردن و آلاچیق

و غیره را با بالاترین کیفیت و دوام بالا فراهم می کند.


اگر به فکر بازسازی هستید همین الان اقدام کنید

یکی از ویژگی‌های ترمووود طبیعی قابلیت متغیر بودن آن به رنگ های دلخواه شما می باشد که می توان با استفاده از رنگ های جذاب دوام و ماندگاری و زیبایی نما و داخل ساختمان را با ظاهر نوستالژیک چوبی و سبک خاص و جذاب ترموود چندین برابر کرد.

اگر به فکر بازسازی برای طراحی داخلی آپارتمان خود مانند روکش خارجی ،کفپوشها ،تیغه و چهارچوب پنجره ها و همچنان بازسازی طراحی خارجی و نمای بیرونی ساختمان های قدیمی خود با چوب ترمو هستید با وجود فروش ویژه ترمووود لوناوود نمایندگی رهاوود در تابستان همین الان اقدام کنید.

ترمووود های جدید مقاومت بالاتری دارند

ترمووود های جدید رهاوود با ویژگی هایی چون رنگ پایدار چوب، طول عمر زیاد، وزن سبک ، کاهش میزان جذب رطوبت مقاومت بالاتری در برابر فرسایش و حرارت دارند.

ضخامت و پهنا و عرض چوب ترمو در هر سازه بسته به نوع و کاربرد و محل قرار گیری سازه و با در نظر گرفتن شرایط محیطی و خارجی چون گرد و خاک و آفتاب و باران و غیره متغیر است و استاندارد خاص خود را داراست.

با انتخاب ترموود رهاوود با طیف رنگ گسترده و انتخاب بهترین مصالح و متریال پایدار طبیعی عالی ترین امکانات را برای فضاسازی استایلش چوب نما فراهم میکنید.

ترموود های لوناوود با استانداردهای بالای کیفیت و امتیازهایی چون عایق حرارتی، عاری از مواد شیمیایی، مقاومت در برابر پوسیدگی، نمای شاخص و کلاسیک چوبی را برای سازه ها ارائه می‌کند.


از آفرهای ویژه نصب و ترمیم ترمووود بهره مند شوید

با شرایط ویژه تخفیف های تابستانه ترمو وود لوناوود رهاوود سازه های خود را مانند طراحی دکوراسیون داخلی کف، محوطه، روف گاردن و نمای آپارتمان جلوه‌ای زیبا و با اصالت ببخشید.

همچنان فرصتی مناسب برای ترمیم و اصلاح رنگ چوب و جلا دادن به ترمووود های قدیمی و حتی اجرای نمای چوبی ترمووود که به خاطر اشعه نور خورشید رنگ خود را از دست دادند توسط کارشناسان فنی و آشنا به امور تخصصی ترمووود لوناوود رها وود به همراه تشخیص فرایند از بین رفتن رنگ چوب است.

فروش ویژه ترمووود شرکت ما کمک می کند تا بهترین کیفیت را در کنار بهترین قیمت ها را تجربه کنید .

کافیست با شماره تلفن 57 24 36 22 – 021 تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند .