طراحی و اجرای سقف نما چوب توسط رهاوود

شرکت رهاوود با برخورداری از کار آزموده ترین طراحان در زمینه تولید سقف ترموود فعالیت می‌کنند و استحکام و زیبایی فوق‌العاده را در راستای اهداف خود قرار می‌دهند.
چوب های به کار گرفته شده شامل کاج، نوئل، صنوبر، توسکا، راش و … می باشند که مجریان رهاوود از دو روش زیر برای اجرا استفاده می‌کنند:

روش اول: در این روش بر روی پروفیل های چوب به شکل عمودی زیرسازی انجام می شود و توسط پیچ های استاندارد پروفیل بر روی زیرساز نصب میشود.
روش دوم: با استفاده از آهن کشی یا پروفیل گالوانیزه زیرسازی صورت می‌گیرد و چوبهای ترمووود توسط کلیپس به زیرسازی متصل می‌شوند.

سقف ترمووود بهترین گزینه برای دکوراسیون داخلی و خارجی

سقف های ترمووود انقلابی شگرف در صنعت ساختمان سازی وارد کرده است و کسانی که علاقه مند به سبک خاص نمای چوبی هستند با توجه به هارمونی رنگ ها و انرژی فوق العاده ی این سبک‌ سقف ها دکوراسیون خاصی به محیط می بخشند.
استفاده از ترموود در تمام نمای خارجی و داخلی ویلا ها علاوه بر طراحی زیبا مقاومت بسیار بالا را نیز به همراه دارند؛  ترمووود برای نصب در سقف خانه قابلیت برش به شکل های مختلف را دارد و در حقیقت این دکوراسیون داخلی بسیار جذابانه با طبیعت هماهنگ می شود.
در تمامی تولیدات رهاوود از پیچ های ضد زنگ استفاده می شود تا از آسیب به چوب ها جلوگیری شود؛ و همچنان برای زیباسازی نمای شهری ساختمانها ترمووود برای سقف خارجی یک ایده خلاقانه میباشد و انواع ترمووود در ساخت روف گاردن ها به کار میرود‌‌.
شهرت شرکت رهاوود در اجرای انواع سقف های ترمووود ناشی از برخورداری از شیوه نوین طراحی و معماری و نصب سریع و آسان است.

مزایای استفاده از سقف نمای چوبی

 سقف های ترموود مقاومت و استحکام بالایی دارند و دچار پوسیدگی و ترک خوردگی نخواهند شد از این رو در جاهایی که در معرض برف، باران و رطوبت قرار دارند بسیار پرکاربرد می باشند.
در برابر حمله حشرات و قارچها از مقاومت بالایی برخوردارند و  یک سقف چوبی مستحکم برای پوشش سقف پذیرایی، سقف آشپزخانه، سقف اتاق خواب و …می باشند.
ترمووود به علت عملیات کاهش میزان رطوبت در مقابل تغییرات دمایی مانند گرما، سرما و شرایط جوی مختلف مقاوم است.
شستشو و نگهداری آسانی بدون تغییر شکل دارند.
به دلیل عدم استفاده از مواد شیمیایی مخرب هیچ تاثیر مخربی بر سلامت انسان ندارند.
عایق حرارتی فوق العاده ای می باشند‌‌.
چرا که در معرض نور خورشید قرار بگیرند دچار تغییر رنگ نمی شوند.

ترکیب کناف و چوب در سقف بسیار جذاب است!

شرکت رهاورد متنوع ترین طراحی های سقف‌های ترمووود را ارائه می‌دهد که می‌توان به ترکیب چوب و کناف اشاره کرد؛  با توجه به رنگ شناسی رنگ سفید در کنار چوب تیره بلوطی و یا چوب عسلی تیره و… با هارمونی محیط ترکیبات زیبایی به وجود می آورد که با نور پردازی مناسب به فضا زیبایی و انرژی می بخشند.
طرح های کناف آشپزخانه پیشنهادی مجریان رهاوود با ترکیب نورپردازی متفاوت یک دکوراسیون بی نظیر را تشکیل می‌دهد.
ازجدیدترین متدهای طرح چوب می توان به سقف چوب و کناف در اتاق نشیمن،  سقف آشپزخانه های مدرن و تیرهای دکوری سقفی و کناف اشاره کرد.
این سبک های مدرن در طرح ها و شکل های بسیار متنوع تولید می شوند مانند طرح هایی با خطوط صاف و گوشه دار مانند مستطیل و حتی مدلهای کلاسیک همراه با اشکال منحنی مانند دایره و تزئینات بیشتر.
بهتر است برای انتخاب طرح کناف و چوب در سقف برای زیبایی معماری داخلی و خارجی با طراحان مجرب شرکت رهاوود در تماس باشید.

استفاده از سقف الوار چوبی یا ترمووود بهتر است؟

محصولات ترمووود در طی فرآیند آماده سازی چوب و مدرن ترین متد جهت مقاوم سازی مغز چوب به دمای ۱۸۵ تا ۲۲۰ درجه سانتیگراد می رسند؛ و در نتیجه به دنبال این عملیات رطوبت چوب به زیر ۶ درصد می رسد.
اما متریال سقف های ساخته شده از الوار چوبی  طبیعی در مقابل دما حساس ترند و ممکن است در زمان بارش و در مناطق مرطوب تغییر حالت دهند و دچار پوسیدگی گردند.
و با توجه به اینکه با اعمال گرما محیط بافت چوب ترمو از هر گونه جانور و حشره پاک می شود؛  بدیهی است که محصولی مقاوم تر از چوب طبیعی است.
از دیگر مزایای فرآیند ترمو کردن افزایش طول عمر چوب و سازگاری بیشتر با محیط است که در طی انجام آن از هیچ گونه ماده افزودنی شیمیایی استفاده نمی شود.
مقاومت در برابر انواع شرایط آب و هوایی محیطی،  اشعه خورشید، وعایق بودن در برابر حرارت و صوت را نیز باید به مزایای ترمووود افزود.
شما می توانید طیف رنگهای چوب ترموود را متناسب با محیط انتخاب کنید.
ترمووود در واقع همان چوب خامی است که بسیاری از معایب چوب طبیعی مانند پوسیدگی، تغییر رنگ و تورم را ندارد و در پروژه‌هایی که نیاز به زیبایی‌های چوب همراه با استحکام بالا را دارند بی شک بهترین گزینه است.
و نکته مهم دیگر نصب اصولی سقف‌های ترموود است که به منظور جلوگیری از تولید قارچ و رشد گیاهان و همچنان جلوگیری از جذب رطوبت عملیات عایق کاری سطح زیرین و اقدامات زیر سازی انجام می‌گیرد ولی چوب طبیعی خیلی ساده تنها توسط میخ و پیچ نصب می‌شود از این رو عمر بسیار کوتاه تری دارد.

سوالاتی که ممکن است در این زمینه داشته باشید:

  • از کجا می توان سقف نما چوب را تهیه نمود؟ شرکت ترمووود رها ارائه دهنده بهترین سقف های نما چوب می باشد که می توان بسته به سلیقه آنها را تهیه نمود.