انواع جنس ورق های نمای چوبی ساختمان

بهترین جنس ورق های نمای چوبی ساختمان ویلایی

جنس ورق های نمای چوبی ساختمان بسیار کاربرد مهمی در اجرای نما و ساخت آن دارد . برای اینکه بتوان نمای ساختمان بسیار با کیفیت و مدرنی را تحویل مشتری داد ، باید از بهترین جنس ورق های نمای چوبی ساختمان استفاده کرد که دوام و مقاومت بالاتر رفته ای و به مرور زمان نمای ساختمان از بین نرود همچنین این ورق ها می توانند با افزایش ضخامت مقاومتی بیشتر نسبت به سایر ورق های دیگر داشته باشد . شرکت رهاوود توانسته با ارائه محصولات و ورق های چوبی برای نمای ساختمان محصولات نوین را خدمت تمامی مشتریان ارائه دهد .

 

نمای چوبی ساختمان hpl

اچ پی ال همانند ترمووود طبیعی ، ورق هایی است که با روکش های طرح چوب و طرح های بسیار مختلف طراحی شده و همچنین مغز این چوب از کاغذ های متعدد کرافت می باشد و روش ساخت آن توسط دما و فشار بالا می باشد که تمامی این کاغذهای متعدد کرافت را به یک ورقه متراکم و ساختاری منظم و یکپارچه تبدیل می‌کند . دوام و مقاومت این چوب بسیار بالا می باشد و به راحتی می توان آن را در اجرای نمای ساختمان استفاده نمود. همچنین نمایندگی های بسیاری در نقاط مختلف دنیا دارد که هر کدام توانسته اچ پی ال هایی را با متریال بسیار با کیفیت و قیمت های بسیار به صرفه ارائه کند .

اجرای نمای چوبی جنس ترموود

اجرای نمای چوبی جنس ترموود بسیار آسان می باشد فقط کافیست از چی استفاده کنیم که در برابر عوامل محیطی مقاوم سازی شده و این عوامل محیطی می تواند شامل سرما گرما رطوبت و باران باشد. ترموودها در فضای باز و نمای ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند . همانطور که گفته شد اجرای نمای چوب ترمووود جنس در مورد بسیار راحت می باشد ، فقط لازمه آن کمی زیر سازی می باشد که توسط پروفیل ها و ورقه های آهنی قرار می گیرد و ورق های ترموود بر روی آن به راحتی نصب می شود .

 

ساخت ورق های نمای چوبی

اغلب ساخت ورق های نمای چوبی در کشورهای فنلاند صورت می‌گیرد .

باید دانست این ورق ها از ضخامت های بسیار مختلفی برخوردار است.

کاربردهای بسیار بالایی نیز دارد .

اگر بخواهیم به مکان هایی که می توان از این ورق ها استفاده نمود نام ببریم .

می توان سرویس های بهداشتی ، بیمارستان ها ، آزمایشگاه ها ، آسانسورها :

کابینت های آشپزخانه ، استخر ها و مکان های تجاری و عمومی اشاره کرد .