ساخت نمای ویلای چوبی با استفاده از ترمووود

از آنجایی که چوب ها کاربرد بسیار بالایی در دکوراسیون و دیزاین دارد شرکت رهاوود تمامی تلاش خود را کرده است تا بتواند در زمینه عرضه و تولیدات ترمووود فعالیت های خوبی را به نمایش بگذارد . نمای خانه داخل خانه نیز محسوب می شود و زیبایی اصلی هر آپارتمان و یا منزلی در اصل نما می باشد که در وهله ی اول می‌تواند جذب کننده باشد به همین دلیل ما می‌توانیم برای ویلاها از نمای ویلای چوبی استفاده بکنیم زیرا می تواند بسیار لاکچری و جذاب جلوه کند . در پاراگراف های بعد توضیحات بیشتری در زمینه چوب های مورد استفاده برای نمای ساختمان و ویلا خدمت شما عزیزان می‌گویم .

طراحی دکور نمای ویلا به سبک چوبی

امروزه در میان طراحان و دکوراسیونر ها مسئله ی نمای ویلای چوبی و طراحی آن مهم واقع شده است زیرا متریال مورد استفاده می‌تواند بسیار تاثیرگذار باشد و به همین دلیل یکی از ابزار آلاتی که حس خوبی را به بیننده منتقل می کند چوب های طبیعی می باشد که با معماری مدرن و سنتی قابل هماهنگی می باشد . در این راستا شرکت رهاوود محصولی جدید خدمت مشتریان ارائه کرده است که با کیفیت خوب خود باعث شده جزء محصولاتی واقع شود که بسیار پرطرفدار و پرفروش شده است . این محصول ترمووود نام دارد و این چوب ها مقاومت بسیار خوبی دارند که می توان برای هر مکانی با شرایط اقلیمی خاص خود نصب نمود مانند ترموود استخر که در ویلا ها بسیار کاربرد دارد .

انواع مدل های نمای چوبی ویلا های کوچک

ترمووود ها مدل های بسیار مختلفی دارد که برای نمای ویلای چوبی و ترمووود برای محوطه نیز مورد استفاده قرار می گیرد همچنین شما می توانید این چوب ها را در طراحی و دکوراسیون خود با موارد دیگری مانند شیشه ، سنگ و فلزات ترکیب کنید که هر کدام سبک و حالت طراحی خود را دارد در ضمن یکی از نکات مثبت استفاده از ترمووود ها نصب آسان و راحت آن می باشد شما می توانید برای بازسازی منازل و یا ویلا ها نیز از این چوب ها استفاده کنید به این صورت که بر روی نمای موجود پایه‌های قرار می‌گیرند و ترموود به راحتی بر روی آن نصب می شود .

نمای چوبی عمودی ویلا

یکی از حالت های طراحی و مدل دادن به کمک ترمووود برای نمای ویلای چوبی میتوان ترمووود ها را به صورت عمودی و افقی قرار داد که هر کدام سبک طراحی خاص خود را دارد در ضمن یکی از مزایای استفاده از ترمووود ها این است که به مرور زمان شما می توانید آن را ترمیم کنید و یا حتی جایگزین کنید و ترمووود ها قابلیت ترمیم پذیری و رنگ آمیزی مجدد را نیز دارند زیرا از مقاومت بسیار خوبی برخوردار هستند و با گذر زمان هیچ گونه آسیبی به آنها وارد نمی شود .

نمای چوبی طبیعی ویلا

برای اجرای نمای ویلای چوبی می توانید از نصابان حرفه ای شرکت رهاوود استفاده کنید .

زیرا نصب حرفه ای ترمووود بسیار تاثیر مستقیم در ماندگاری آن دارد .

قرار گیری تمامی پایه ها و چهارچوب های آن می تواند در زیبایی آن اثر بخش باشد .

ترمووود طبیعی را می توان در هر جایی استفاده نمود فقط بستگی دارد .

ترمووود مورد نظر در معرض تابش مستقیم خورشید هست باید از لایه های آن تی وی تشکیل شود .

تا بتواند به خوبی مقاومت کند و یا اگر میخواهید در نمای ساختمان ترمووود استفاده کنید .

ما به شما پیشنهاد می‌کنیم تا از ترمو های ضخیم تر و مقاوم تری استفاده کنید.