با ترمووود طبیعی به محیط زیست احترام بگذارید

لوناوود ترمووود طبیعی چگونه ساخته می شود ؟

لوناوود ترمووود طبیعی یک ماده چوبی زیبا و پایدار است که با استفاده از روش های طبیعی ، گرما و بخار تولید می شود. اصلاح حرارتی خاصیت چوب را بهبود می بخشد ، در نتیجه دامنه کاربردهایی را که در آن می توان از چوب استفاده کرد گسترش می دهد.

ترمووود از نظر ابعادی پایدار ، مقاومت ترموود در برابر پوسیدگی و بدون رزین است. می توان از آن در داخل یا خارج از منزل و در هر آب و هوا استفاده کرد.

لوناوود یک محصول طبیعی غیر سمی است که به راحتی قابل نصب و راه اندازی است. چوب اصلاح شده از نظر حرارتی دارای رنگ قهوه ای زیبایی است که در صورت عدم چسباندن چوب با رنگ ترمووود چوب رنگی شده و محافظت شده در برابر اشعه ماوراء بنفش ، به مرور زمان جلوه ی خود را حفظ می کند .

 

چرا لوناوود ؟

 1. ثبات ابعادی
  کاهش رطوبت تعادل ترموود باعث می شود تا ابعادی پایدار داشته باشد و مواد آن شکل خود را به مراتب بهتر از چوب در مرور زمان حفظ کنند.
 2. همه اقلیم ها
  ترموود نسبت به تغییرات دما یا رطوبت به شدت به عنوان چوب واکنش نمی دهد. ثابت شده است که مواد استفاده شده ی آن در اقلیم های مختلف به خوبی کار می کنند.
 3. استقامت آب و هوا
  در نتیجه اصلاح حرارتی ، انواع چوب های فنلاندی به مصالح ساختمانی با دوام تبدیل می شوند. لوناوود کلاس مقاومت در برابر پوسیدگی درجه ی 2 را دارد.
 4. غیر سمی است
  ترمووود طبیعی تنها با روش های طبیعی ، گرما و بخار تولید می شود. محصولات لوناوود کاملاً طبیعی و عاری از مواد افزودنی شیمیایی هستند .
 5. رزین رایگان
  در طول فرآیند اصلاح حرارتی ، رزین از چوب خارج می شود. در نتیجه چوب حتی درجه حرارت بالا رزین را ترشح نمی کند.
 6. عایق حرارتی
  آزمایشات نشان داده است که هدایت حرارتی ترموود در مقایسه با چوب مخروطی تصفیه نشده حدود 20-25٪ کاهش می یابد.

تاریخچه ی شکل گیری ترموود

حتی وایکینگ های باستان می دانستند که هنگام ساختن نرده های دفاعی برای استحکام بخشیدن ، قطب های ساخته شده از چوب با سطح سوخته از دو قطب هایی که به هیچ وجه با آنها برخورد نشده دوام بیشتری داشت. مطالعات در مورد فواید احتمالی اصلاح حرارتی چوب از اوایل دهه 1930 و 1940 در اروپا و ایالات متحده آغاز شد ، اما روند تولید هرگز به مقیاس صنعتی نرسید.

چند دهه بعد ، VTT (موسسه تحقیقات فنی فنلاند) به این ایده علاقه مند شد و در نتیجه ، فرآیند ترموود اختراع شد و این نام تجاری در پایان دهه 1990 در فنلاند راه اندازی شد.

یکبار برای همیشه هزینه کنید

احترام به محیط زیست استاندارد اول ما است

فرآیند اصلاح حرارتی لوناوود تنها از گرما (از 190-212 درجه سانتیگراد) و بخار استفاده می کند. محصولات نهایی لوناوود کاملاً طبیعی و عاری از مواد افزودنی شیمیایی هستند.

فرآیند ترمووود طبیعی رها به خصوصیات طبیعی چوب احترام می گذارد. فرآیند تولید انحصاری مبتنی بر اصلاح حرارتی تدریجی چوب است که در آن خصوصیات شیمیایی و فیزیکی چوب دستخوش تغییر دائمی می شود.

ترمووود طبیعی یک علامت تجاری ثبت شده است و فقط می تواند توسط شرکت های عضو انجمن بین المللی ترموود استفاده شود. لوناوود یکی از اعضای موسس انجمن است. کیفیت تولید ترموود توسط یک حزب مستقل و خارجی کنترل می شود.

بهترین مواد اولیه باید ارگانیک باشد

ما در تولید عمدتا از گواهی فنلاندی PEFC استفاده می کنیم که مطابق با الزامات خاص و دقیق ما طبقه بندی می شود. کیفیت عالی و یکنواخت تولید ما مبتنی بر زنجیره لجستیک است که با دقت از جنگل گرفته تا محصول نهایی مدیریت می شود. همراه با تهیه کنندگان ، ما فقط مواد اولیه را انتخاب کنید و از نظر نوع و کیفیت مناسبترین نوع تولید را انتخاب کنید.

زیبایی ترمووود در نمای ساختمان بی نظیر است

خوب است که در مورد ترموود بدانید

هدف از این اطلاعات و استانداردهای چوب ترموود ، کمک به شما برای لذت بردن از همه مزایای استفاده از رهاوود است.

کاج که در عرض های شمالی رشد می کند ماده اولیه اصلی ما است. ما فقط از چوب چوب گره دار برای اطمینان از کیفیت بالای محصولات نهایی استفاده می کنیم.

در نتیجه : لوناوود به دلیل کیفیت عالی شناخته شده است.