اگر به دنبال تهیه اطلاعات در مورد ترمووود و مقالات ترمووود میگردید رهاوود این اطمینان را به شما میدهد که راجب چوب ترمو مطالب کاملی را دریافت کنید با دید کامل یک همکاری مستمر را داشته باشیم.

تاثیر-نمای-ویلای-چوبی-در-دیزاین
تاثیر نمای ویلای چوبی در دیزاین
امروزه در میان طراحان و دکوراسیونر ها مسئله ی نمای ویلای چوبی و طراحی آن مهم واقع شده است زیرا متریال مورد استفاده می‌تواند بسیار تاثیرگذار باشد .
نمای چوبی ترموود برای داخل خانه ها
طراحی نمای چوبی داخل خانه با ترمووود
استفاده از چوب می‌توانند بسیار تأثیرگذار و نشین باشد همچنین نمای چوبی داخل خانه باید به گونه ای باشد که بتوان با اسکلت او اجزای خانه هماهنگی داشته باشد .
از چه جنس ترموود برای جکوزی ها تولید میشود ؟
مقاومت و ماندگاری چوب جکوزی ترموود
استفاده از ترموو و ساخت جکوزی ترموود همانند طراحی ها و دیزاین های دیگر است و چوبی که برای جکوزی استفاده می شود ، هیچ گونه فرقی با چوب های دیگر ندارد .
مقاومت و جنس نمای چوبی داخل مغازه
مقاومت و جنس نمای چوبی داخل مغازه
اگر از یک نمای چوبی با کیفیت استفاده کنید،مشکلی وجود نخواهد داشت. از جهت مقاومت این نماها بسیار مناسب هستند. می توانید از نمای چوبی داخل مغازه استفاده کنید.
ویژگی های طرح های نمای چوبی رستوران
ویژگی های طرح های نمای چوبی رستوران
تنوع در طراحی‌ها، برحسب نیاز و نوع رستوران ها وجود دارند. از این پس برای نمای چوبی رستوران، مشکلی در انتخاب مجموعه ارائه دهنده این خدمات نخواهید داشت.
فروش و اجرای نمای چوبی پشت تلویزیون
فروش و اجرای نمای چوبی پشت تلویزیون
هر نوع نمای چوبی پشت تلوزیون مورد استفاده قرار می‌گیرد را بارها و بارها برای مشتریان متعدد اجرا کرده‌ایم. در این راستا به کسب دانش و پرورش پرداخته‌ایم.
اجرا و ساخت نمای چوبی تراس آپارتمان
نمای چوبی یکی از پرطرفدارترین و پراستفاده‌ترین نمای چوبی تراس ساختمانی است. این موضوع چندان هم بی دلیل نیست آنقدر زیبایی دارد که نمی‌توان مقاومت کرد.
راه پله ترمووود پلاست در زنجان
راه پله ترمووود پلاست در زنجان
آیا می دانید چرا ترمووود پلاست درختان سوزنی برگ را تحت فرآوری چوب ترمو قرار می دهند؟ آیا می دانید بر اساس فرآیند ترموود چه تغییراتی شکل میگیرد.
ساخت پروفیل ستون ترمووود در اروپا
ساخت پروفیل ستون ترمووود در اروپا
اگر به ساختمانهای این روزهای شهرمان نگاه کنیم می بینیم که مصرف ستون ترمووود ساختمانی به آیتمی برای بیشتر کردن زیبایی محیط تبدیل شده است.
مقاوم ترین چوب ترمووود در ساختمان سازی
مقاوم ترین چوب ترمووود در ساختمان سازی
چوب ترمووود یک متریال مدرن، زیبا و مقاوم ترین چوب ترمووود می باشد که با توجه به تنوع بالا در ابعاد و گونه های درختان مختلف امکان استفاده در خارجی ساختمان.
نظافت ترمووود دکینگ تراس
نظافت ترمووود دکینگ تراس
چنانچه نظافت ترمووود کف تراسها و باغها با ترمووود پوشیده و تزئین شده اند, به منظور تمیز نگاهداشتن چنین سطوحی میتوان از شوینده های ملایم استفاده کرد.
مصرف محصولات ترمووود در نما
مصرف محصولات ترمووود در نما
مصرف محصولات در پروژه های کف و نمای ساختمانها و همچنین دیوارهای بین اتاقها و نیز حمامها و سونا و آشپزخانه ها ، ترمووود بسیار مورد استفاده قرار میگیرد.
مدل سرامیک طرح ترمووود کف
مدل سرامیک طرح ترمووود کف
سرامیک طرح ترمووود امروزه طرفداران بسیار زیادی در کف و نمای ساختمان دارد.البته جای تعجبی هم ندارد وقتی طرح هایی تا این اندازه شبیه چوب طبیعی تولید می شود.
روش های مراقبت انبار ترمووود
روش های مراقبت انبار ترمووود
مراقبت و ذخیره سازی مناسب محصولات نمای چوبی ترمووود در انبار ترمووود ازعوامل تاثیر گذار بر کیفیت اقلام میباشد در برخی موارد عدم رعایت موجب بروز ترک می شود.
تفاوت ترمووود با چوب روسی
تفاوت ترمووود با چوب روسی
در اینجا بهتر است برای درک راحت تر تفاوت ترمووود با چوب روسی ، برتری های ترمووود بر چوبهای دیگر را ذکر کنیم.چرا بهتر است از ترمووود استفاده کنیم.
روغن ترمووود مخصوص چوب
روغن ترمووود مخصوص چوب
مواد اولیه ساخت روغن ترمووود مخصوص چوب در نمای ساختمان در سالهای اخیر مورد توجه قرار گرفت است به دلیل مقاومت روغن ترمووود در برابر نور خورشید مورد توجه است.
مشخصات فنی بهترین مجری ترمووود
مشخصات فنی بهترین مجری ترمووود
برش که باید توسط مجری ترمووود انجام شود در اساس تفاوتی با دیگر انواع محصولات ندارد و حتی هنگام قطع از روی گره ها, تراشه و ترکهای زیادی مشاهده نخواهند شد.
مقایسه ترموود ایرانی با فنلاند
مقایسه ترموود ایرانی با فنلاند
ترموود ایرانی و خارجی محصولی است که طی یک فرآیند حرارت دهی به چوب با دمای بسیار بالا تولید می شود.امر این تکنولوژی تنها در کشور فنلاند به وجود آمده.
ترمو اش چوب زبان گنجشک
ترمو اش چوب زبان گنجشک
برای مصارف نما و کف استفاده از متریال ساخته شده از چوب اش ترمووود یا همان درخت چوب زبان گنجشک به عنوان راهکاری استاندارد و بسیار چشم نواز شناخته شده است.
محبوبیت ترمووود در بازار جهانی
محبوبیت ترمووود در بازار جهانی
محبوبیت ترمووود در جهان امروز فن آوریهای ایجاد تغییرات در شکل ظاهری چوب و الوار از سالهای پیش توسط شرکتهای مختلف بین المللی همواره مورد استفاده است.
چوب نما در دکوراسیون داخلی
طراحی چوب نما در دکوراسیون داخلی
در هنگام استفاده از چوب نما در دکوراسیون داخلی و همچنین اتصال قطعات با استفاده از چسبهای مایع، بهتر است برای اتصالات قوی تر از محصولاتی استفاده گردد.
پروفیل چوب نما
پروفیل چوب نما ی داخلی ساختمان
به منظور تولید پروفیل چوب نما با شرایط ایده آل, حرارت و میزان رطوبت در کوره های ترمو دچار تغییرات مداومی طی فرآیند خشک کردن الوار می شوند.
نگهداری چوب ترموود
نگهداری چوب ترمو
زمایشات کیفی توسط کارخانجات در زمینه نگهداری چوب ترمو صورت پذیرفته است تا میزان مقاومت محصولات را در هنگام تماس با خاک بدون استفاده از لایه های محافظتی.
چوب نمای ساختمان
چوب نمای ساختمان
اتصالات و لوازم مورد استفاده در فروش چوب نمای ساختمان بر اساس تجربه بهتر است تا از انواع پیچ خود شیار برای ثابت نگاه داشتن قطعات چوب نما استفاده نمود.
تکسچر ترمووود رها
تکسچر ترمووود رها
بعد از انتخاب تکسچر ترمووود رها قطعات بر روی سطوح دیوار با پیچ, با استفاده از دریل کردن شکافت و ترک و میزان انحراف از سطح تراز را به حداقل رساند.
اجرای نمای چوبی ترمووود
اجرای نمای چوبی ترمووود
در اجرای نمای چوبی ترمووود تفاوتی بین ترمو و دیگر انواع الوار از نقطه نظر سمباده کاری و هموار و نرم نمودن سطوح به منظور آماده سازی آنها جهت نصب وجود ندارد.
ترمووود کارینگتون
ترمووود کارینگتون
بسته به نوع کوره های مورد استفاده توسط شرکتهای تولید چوب نما از جمله شرکت ترمووود کارینگتون , ترکیب آب, بخار, و گرما در فرایند تولید سطوح ترمو کاربرد دارند.
تولید کننده ترمووود
تولید کننده ترمووود
تولید کننده ترمووود با توجه به اینکه چوب ترمو در نتیجه عمل آوری های انجام شده روی چوب طبیعی در برابر شرایط جوی پایداری و مقاومت بیشتری از خود نشان می دهد.
واردکننده ترمووود
واردکننده ترمووود
شرکت رها چوب نیز به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های واردکننده ترمووود ، بیشترین میزان واردات را از شرکت های ترموود فنلاندی دارا می باشد.
چوب نما ترموود فنلاند
چوب نمای ترموود فنلاندی
چوب نما ترموود فنلاندی برای اولین بار توسط شرکت وی تی تی در کشور فنلاند ابداع شد و به سرعت راهکاری استاندارد جهت تولید محصولات چوب نما فنلاندی شناخته شد.
مقاومت ترموود در برابر خوردگی اشعه
مقاومت ترموود در برابر خوردگی اشعه
مطالعات میدانی زیادی صورت پذیرفته است تا میزان مقاومت ترموود و نحوه اثرگذاری نور خورشید و در واقع تابش اشعه ماورای بنفش بر روی سطوح ترمووود مشخص گردد.
ابزار و برش چوب ترمووود
ابزار و برش چوب ترمووود
در روش های متداول برش چوب ترمووود یکی از مزیتهای استفاده از روشهای خشک کردن چوب ترمووود رها کردن و به اصطلاح کاستن از فشارهای درونی سلولهای چوبی میباشد.
پروفیل ترمووود چیست
پروفیل ترمووود چیست ؟
با توجه به استفاده زیاد این متریال در فضاهای داخلی و خارجی این سوال که پروفیل ترمووود چیست و چگونه تولید می شود ذهن بسیاری از مخاطبان را درگیر خود کرده است.
کابینت ترمووود
کابینت ترمووود
میزان پیچ و تاب و تغییر ابعاد در الوارهای ترمووود باعث می شود که بتوان در طراحی فضاهای داخلی نظیر کابینت ترمووود که از ظرافت بالاتری برخوردار استفاده نمود.
ساخت و اجرای نرده ترمووود
ساخت و اجرای نرده ترمووود
موارد مصرف نرده ترمووود بهتر است بگوییم چوبهای 42 میلیمتری می توان به استفاده از این چوبها در فضای آلاچیق ها، بالکن ها، راهرو ها و صدالبته پرگولا نام برد.
طراحی نما با ترمووود
طراحی نما با ترمووود
دسترس بودن ترمووود در ابعاد و اندازه مختلف برای طراحی نما با ترمووود با استقبال بسیار روبرو شده و باعث جایگزینی ترمووود با متریال های قدیمی تر شده است.