ترمووود طبیعی دوستدار واقعی محیط زیست

با ترمووود طبیعی به محیط زیست احترام بگذارید

فرآیند ترمووود طبیعی رها به خصوصیات طبیعی چوب احترام می گذارد. فرآیند تولید انحصاری مبتنی بر اصلاح حرارتی تدریجی چوب است که در آن تغییراتی بوجود می آید .
2019-08-14/توسط ترمووود رها
تاثیر-نمای-ویلای-چوبی-در-دیزاین

تاثیر نمای ویلای چوبی در دیزاین

امروزه در میان طراحان و دکوراسیونر ها مسئله ی نمای ویلای چوبی و طراحی آن مهم واقع شده است زیرا متریال مورد استفاده می‌تواند بسیار تاثیرگذار باشد .
2019-04-28/توسط ترمووود رها
نحوه-استفاده-از-ترموود-استخر-در-فضاهای-باز

نحوه استفاده از ترموود استخر در فضاهای باز

ترموود استخر هم می‌تواند در داخل آن نشود هم در بیرون که هم می توان به عنوان کفپوشی استفاده کرد که بسیار امن و زیبا می باشد .
2019-04-15/توسط ترمووود رها
نمای چوبی ترموود برای داخل خانه ها

طراحی نمای چوبی داخل خانه با ترمووود

استفاده از چوب می‌توانند بسیار تأثیرگذار و نشین باشد همچنین نمای چوبی داخل خانه باید به گونه ای باشد که بتوان با اسکلت او اجزای خانه هماهنگی داشته باشد .
2019-03-11/توسط ترمووود رها
مدل های نمای چوبی دیوار با استفاده از ترموود

مدل های نمای چوبی دیوار با استفاده از ترموود

کی دیگر از همین طرح‌ها نمای چوبی دیوار متحرک می باشد شاید در تصورش سخت باشد اما در جواب باید گفت این روش از ساده‌ترین المان ها می باشد .
2019-03-02/توسط ترمووود رها
از چه جنس ترموود برای جکوزی ها تولید میشود ؟

مقاومت و ماندگاری چوب جکوزی ترموود

استفاده از ترموو و ساخت جکوزی ترموود همانند طراحی ها و دیزاین های دیگر است و چوبی که برای جکوزی استفاده می شود ، هیچ گونه فرقی با چوب های دیگر ندارد .
2019-02-17/توسط ترمووود رها
استفاده از نمای ترکیبی سنگ و چوب ساختمان های مدرن

استفاده از نمای ترکیبی سنگ و چوب ساختمان های مدرن

نمای ترکیبی سنگ و چوب می تواند بسیار جذاب و زیبا باشد البته این مورد را باید دانست که هیچ چیز نمی‌تواند به اندازه نمای چوبی خالص زیبا و جذاب باشد .
2019-02-02/توسط ترمووود رها
انواع جنس ورق های نمای چوبی ساختمان

انواع جنس ورق های نمای چوبی ساختمان

باید از بهترین جنس ورق های نمای چوبی ساختمان استفاده کرد که دوام و مقاومت بالاتر رفته ای و به مرور زمان نمای ساختمان از بین نرود .
2019-01-26/توسط ترمووود رها
بررسی استانداردهای چوب ترموود در ابعاد و ضخامت

بررسی استانداردهای چوب ترموود در ابعاد و ضخامت

ابعاد چوب ترموود طبق استانداردهای چوب ترموود اروپا بسیار متفاوت می باشد و با توجه به نیاز برای هر پروژه متغیر می باشد با توجه به نیاز های مختلف و کاربرد.
2019-01-12/توسط ترمووود رها
مقاومت و جنس نمای چوبی داخل مغازه

مقاومت و جنس نمای چوبی داخل مغازه

اگر از یک نمای چوبی با کیفیت استفاده کنید،مشکلی وجود نخواهد داشت. از جهت مقاومت این نماها بسیار مناسب هستند. می توانید از نمای چوبی داخل مغازه استفاده کنید.
2018-12-23/توسط ترمووود رها
ویژگی های طرح های نمای چوبی رستوران

ویژگی های طرح های نمای چوبی رستوران

تنوع در طراحی‌ها، برحسب نیاز و نوع رستوران ها وجود دارند. از این پس برای نمای چوبی رستوران، مشکلی در انتخاب مجموعه ارائه دهنده این خدمات نخواهید داشت.
2018-12-16/توسط ترمووود رها
فروش و اجرای نمای چوبی پشت تلویزیون

فروش و اجرای نمای چوبی پشت تلویزیون

هر نوع نمای چوبی پشت تلوزیون مورد استفاده قرار می‌گیرد را بارها و بارها برای مشتریان متعدد اجرا کرده‌ایم. در این راستا به کسب دانش و پرورش پرداخته‌ایم.
2018-11-24/توسط ترمووود رها

اجرا و ساخت نمای چوبی تراس آپارتمان

نمای چوبی یکی از پرطرفدارترین و پراستفاده‌ترین نمای چوبی تراس ساختمانی است. این موضوع چندان هم بی دلیل نیست آنقدر زیبایی دارد که نمی‌توان مقاومت کرد.
2018-11-10/توسط ترمووود رها
مرکز پخش ترمووود ضد سرقت در مازندران

مرکز پخش ترمووود ضد سرقت در مازندران

آیا می دانید ترمووود ضد سرقت نارسانای خوبی است؟هدایت گرمایی و حرارتی ترمووود در حدود 20 تا 25 درصد در مقایسه با چوب های سوزنی برگ کاهش می یابد.
2018-06-05/توسط ترمووود رها
راه پله ترمووود پلاست در زنجان

راه پله ترمووود پلاست در زنجان

آیا می دانید چرا ترمووود پلاست درختان سوزنی برگ را تحت فرآوری چوب ترمو قرار می دهند؟ آیا می دانید بر اساس فرآیند ترموود چه تغییراتی شکل میگیرد.
2018-05-23/توسط ترمووود رها
ساخت پروفیل ستون ترمووود در اروپا

ساخت پروفیل ستون ترمووود در اروپا

اگر به ساختمانهای این روزهای شهرمان نگاه کنیم می بینیم که مصرف ستون ترمووود ساختمانی به آیتمی برای بیشتر کردن زیبایی محیط تبدیل شده است.
2018-05-15/توسط ترمووود رها
مقاوم ترین چوب ترمووود در ساختمان سازی

مقاوم ترین چوب ترمووود در ساختمان سازی

چوب ترمووود یک متریال مدرن، زیبا و مقاوم ترین چوب ترمووود می باشد که با توجه به تنوع بالا در ابعاد و گونه های درختان مختلف امکان استفاده در خارجی ساختمان.
2018-05-09/توسط ترمووود رها
نظافت ترمووود دکینگ تراس

نظافت ترمووود دکینگ تراس

چنانچه نظافت ترمووود کف تراسها و باغها با ترمووود پوشیده و تزئین شده اند, به منظور تمیز نگاهداشتن چنین سطوحی میتوان از شوینده های ملایم استفاده کرد.
2018-02-19/توسط ترمووود رها
مصرف محصولات ترمووود در نما

مصرف محصولات ترمووود در نما

مصرف محصولات در پروژه های کف و نمای ساختمانها و همچنین دیوارهای بین اتاقها و نیز حمامها و سونا و آشپزخانه ها ، ترمووود بسیار مورد استفاده قرار میگیرد.
2018-01-23/توسط ترمووود رها
مدل سرامیک طرح ترمووود کف

مدل سرامیک طرح ترمووود کف

سرامیک طرح ترمووود امروزه طرفداران بسیار زیادی در کف و نمای ساختمان دارد.البته جای تعجبی هم ندارد وقتی طرح هایی تا این اندازه شبیه چوب طبیعی تولید می شود.
2017-10-07/توسط ترمووود رها
روش های مراقبت انبار ترمووود

روش های مراقبت انبار ترمووود

مراقبت و ذخیره سازی مناسب محصولات نمای چوبی ترمووود در انبار ترمووود ازعوامل تاثیر گذار بر کیفیت اقلام میباشد در برخی موارد عدم رعایت موجب بروز ترک می شود.
2017-09-20/توسط ترمووود رها
تفاوت ترمووود با چوب روسی

تفاوت ترمووود با چوب روسی

در اینجا بهتر است برای درک راحت تر تفاوت ترمووود با چوب روسی ، برتری های ترمووود بر چوبهای دیگر را ذکر کنیم.چرا بهتر است از ترمووود استفاده کنیم.
2017-08-27/توسط ترمووود رها
روغن ترمووود مخصوص چوب

روغن ترمووود مخصوص چوب

مواد اولیه ساخت روغن ترمووود مخصوص چوب در نمای ساختمان در سالهای اخیر مورد توجه قرار گرفت است به دلیل مقاومت روغن ترمووود در برابر نور خورشید مورد توجه است.
2017-06-28/توسط ترمووود رها
مشخصات فنی بهترین مجری ترمووود

مشخصات فنی بهترین مجری ترمووود

برش که باید توسط مجری ترمووود انجام شود در اساس تفاوتی با دیگر انواع محصولات ندارد و حتی هنگام قطع از روی گره ها, تراشه و ترکهای زیادی مشاهده نخواهند شد.
2017-06-21/توسط ترمووود رها
مقایسه ترموود ایرانی با فنلاند

مقایسه ترموود ایرانی با فنلاند

ترموود ایرانی و خارجی محصولی است که طی یک فرآیند حرارت دهی به چوب با دمای بسیار بالا تولید می شود.امر این تکنولوژی تنها در کشور فنلاند به وجود آمده.
2017-05-15/توسط ترمووود رها
ترمو اش چوب زبان گنجشک

ترمو اش چوب زبان گنجشک

برای مصارف نما و کف استفاده از متریال ساخته شده از چوب اش ترمووود یا همان درخت چوب زبان گنجشک به عنوان راهکاری استاندارد و بسیار چشم نواز شناخته شده است.
2017-04-04/توسط ترمووود رها
محبوبیت ترمووود در بازار جهانی

محبوبیت ترمووود در بازار جهانی

محبوبیت ترمووود در جهان امروز فن آوریهای ایجاد تغییرات در شکل ظاهری چوب و الوار از سالهای پیش توسط شرکتهای مختلف بین المللی همواره مورد استفاده است.
2017-03-28/توسط ترمووود رها
چوب نما در دکوراسیون داخلی

طراحی چوب نما در دکوراسیون داخلی

در هنگام استفاده از چوب نما در دکوراسیون داخلی و همچنین اتصال قطعات با استفاده از چسبهای مایع، بهتر است برای اتصالات قوی تر از محصولاتی استفاده گردد.
2017-03-04/توسط ترمووود رها
پروفیل چوب نما

پروفیل چوب نما ی داخلی ساختمان

به منظور تولید پروفیل چوب نما با شرایط ایده آل, حرارت و میزان رطوبت در کوره های ترمو دچار تغییرات مداومی طی فرآیند خشک کردن الوار می شوند.
2017-03-02/توسط ترمووود رها
نگهداری چوب ترموود

نگهداری چوب ترمو

زمایشات کیفی توسط کارخانجات در زمینه نگهداری چوب ترمو صورت پذیرفته است تا میزان مقاومت محصولات را در هنگام تماس با خاک بدون استفاده از لایه های محافظتی.
2017-02-24/توسط ترمووود رها