فروش و اجرای نمای چوبی پشت تلویزیون

فروش و اجرای نمای چوبی پشت تلویزیون

هر نوع نمای چوبی پشت تلوزیون مورد استفاده قرار می‌گیرد را بارها و بارها برای مشتریان متعدد اجرا کرده‌ایم. در این راستا به کسب دانش و پرورش پرداخته‌ایم.
2018-11-24/توسط ترمووود رها

اجرا و ساخت نمای چوبی تراس آپارتمان

نمای چوبی یکی از پرطرفدارترین و پراستفاده‌ترین نمای چوبی تراس ساختمانی است. این موضوع چندان هم بی دلیل نیست آنقدر زیبایی دارد که نمی‌توان مقاومت کرد.
2018-11-10/توسط ترمووود رها
مرکز پخش ترمووود ضد سرقت در مازندران

مرکز پخش ترمووود ضد سرقت در مازندران

آیا می دانید ترمووود ضد سرقت نارسانای خوبی است؟هدایت گرمایی و حرارتی ترمووود در حدود 20 تا 25 درصد در مقایسه با چوب های سوزنی برگ کاهش می یابد.
2018-06-05/توسط ترمووود رها
راه پله ترمووود پلاست در زنجان

راه پله ترمووود پلاست در زنجان

آیا می دانید چرا ترمووود پلاست درختان سوزنی برگ را تحت فرآوری چوب ترمو قرار می دهند؟ آیا می دانید بر اساس فرآیند ترموود چه تغییراتی شکل میگیرد.
2018-05-23/توسط ترمووود رها
ساخت پروفیل ستون ترمووود در اروپا

ساخت پروفیل ستون ترمووود در اروپا

اگر به ساختمانهای این روزهای شهرمان نگاه کنیم می بینیم که مصرف ستون ترمووود ساختمانی به آیتمی برای بیشتر کردن زیبایی محیط تبدیل شده است.
2018-05-15/توسط ترمووود رها
مقاوم ترین چوب ترمووود در ساختمان سازی

مقاوم ترین چوب ترمووود در ساختمان سازی

چوب ترمووود یک متریال مدرن، زیبا و مقاوم ترین چوب ترمووود می باشد که با توجه به تنوع بالا در ابعاد و گونه های درختان مختلف امکان استفاده در خارجی ساختمان.
2018-05-09/توسط ترمووود رها
نظافت ترمووود دکینگ تراس

نظافت ترمووود دکینگ تراس

چنانچه نظافت ترمووود کف تراسها و باغها با ترمووود پوشیده و تزئین شده اند, به منظور تمیز نگاهداشتن چنین سطوحی میتوان از شوینده های ملایم استفاده کرد.
2018-02-19/توسط ترمووود رها
مصرف محصولات ترمووود در نما

مصرف محصولات ترمووود در نما

مصرف محصولات در پروژه های کف و نمای ساختمانها و همچنین دیوارهای بین اتاقها و نیز حمامها و سونا و آشپزخانه ها ، ترمووود بسیار مورد استفاده قرار میگیرد.
2018-01-23/توسط ترمووود رها
مدل سرامیک طرح ترمووود کف

مدل سرامیک طرح ترمووود کف

سرامیک طرح ترمووود امروزه طرفداران بسیار زیادی در کف و نمای ساختمان دارد.البته جای تعجبی هم ندارد وقتی طرح هایی تا این اندازه شبیه چوب طبیعی تولید می شود.
2017-10-07/توسط ترمووود رها
روش های مراقبت انبار ترمووود

روش های مراقبت انبار ترمووود

مراقبت و ذخیره سازی مناسب محصولات نمای چوبی ترمووود در انبار ترمووود ازعوامل تاثیر گذار بر کیفیت اقلام میباشد در برخی موارد عدم رعایت موجب بروز ترک می شود.
2017-09-20/توسط ترمووود رها
تفاوت ترمووود با چوب روسی

تفاوت ترمووود با چوب روسی

در اینجا بهتر است برای درک راحت تر تفاوت ترمووود با چوب روسی ، برتری های ترمووود بر چوبهای دیگر را ذکر کنیم.چرا بهتر است از ترمووود استفاده کنیم.
2017-08-27/توسط ترمووود رها
روغن ترمووود مخصوص چوب

روغن ترمووود مخصوص چوب

مواد اولیه ساخت روغن ترمووود مخصوص چوب در نمای ساختمان در سالهای اخیر مورد توجه قرار گرفت است به دلیل مقاومت روغن ترمووود در برابر نور خورشید مورد توجه است.
2017-06-28/توسط ترمووود رها
مشخصات فنی بهترین مجری ترمووود

مشخصات فنی بهترین مجری ترمووود

برش که باید توسط مجری ترمووود انجام شود در اساس تفاوتی با دیگر انواع محصولات ندارد و حتی هنگام قطع از روی گره ها, تراشه و ترکهای زیادی مشاهده نخواهند شد.
2017-06-21/توسط ترمووود رها
مقایسه ترموود ایرانی با فنلاند

مقایسه ترموود ایرانی با فنلاند

ترموود ایرانی و خارجی محصولی است که طی یک فرآیند حرارت دهی به چوب با دمای بسیار بالا تولید می شود.امر این تکنولوژی تنها در کشور فنلاند به وجود آمده.
2017-05-15/توسط ترمووود رها
ترمو اش چوب زبان گنجشک

ترمو اش چوب زبان گنجشک

برای مصارف نما و کف استفاده از متریال ساخته شده از چوب اش ترمووود یا همان درخت چوب زبان گنجشک به عنوان راهکاری استاندارد و بسیار چشم نواز شناخته شده است.
2017-04-04/توسط ترمووود رها
محبوبیت ترمووود در بازار جهانی

محبوبیت ترمووود در بازار جهانی

محبوبیت ترمووود در جهان امروز فن آوریهای ایجاد تغییرات در شکل ظاهری چوب و الوار از سالهای پیش توسط شرکتهای مختلف بین المللی همواره مورد استفاده است.
2017-03-28/توسط ترمووود رها
چوب نما در دکوراسیون داخلی

طراحی چوب نما در دکوراسیون داخلی

در هنگام استفاده از چوب نما در دکوراسیون داخلی و همچنین اتصال قطعات با استفاده از چسبهای مایع، بهتر است برای اتصالات قوی تر از محصولاتی استفاده گردد.
2017-03-04/توسط ترمووود رها
پروفیل چوب نما

پروفیل چوب نما ی داخلی ساختمان

به منظور تولید پروفیل چوب نما با شرایط ایده آل, حرارت و میزان رطوبت در کوره های ترمو دچار تغییرات مداومی طی فرآیند خشک کردن الوار می شوند.
2017-03-02/توسط ترمووود رها
نگهداری چوب ترموود

نگهداری چوب ترمو

زمایشات کیفی توسط کارخانجات در زمینه نگهداری چوب ترمو صورت پذیرفته است تا میزان مقاومت محصولات را در هنگام تماس با خاک بدون استفاده از لایه های محافظتی.
2017-02-24/توسط ترمووود رها
چوب نمای ساختمان

چوب نمای ساختمان

اتصالات و لوازم مورد استفاده در فروش چوب نمای ساختمان بر اساس تجربه بهتر است تا از انواع پیچ خود شیار برای ثابت نگاه داشتن قطعات چوب نما استفاده نمود.
2017-02-23/توسط ترمووود رها
تکسچر ترمووود رها

تکسچر ترمووود رها

بعد از انتخاب تکسچر ترمووود رها قطعات بر روی سطوح دیوار با پیچ, با استفاده از دریل کردن شکافت و ترک و میزان انحراف از سطح تراز را به حداقل رساند.
2017-02-22/توسط ترمووود رها
اجرای نمای چوبی ترمووود

اجرای نمای چوبی ترمووود

در اجرای نمای چوبی ترمووود تفاوتی بین ترمو و دیگر انواع الوار از نقطه نظر سمباده کاری و هموار و نرم نمودن سطوح به منظور آماده سازی آنها جهت نصب وجود ندارد.
2017-02-10/توسط ترمووود رها
ترمووود کارینگتون

ترمووود کارینگتون

بسته به نوع کوره های مورد استفاده توسط شرکتهای تولید چوب نما از جمله شرکت ترمووود کارینگتون , ترکیب آب, بخار, و گرما در فرایند تولید سطوح ترمو کاربرد دارند.
2017-02-08/توسط ترمووود رها
تولید کننده ترمووود

تولید کننده ترمووود

تولید کننده ترمووود با توجه به اینکه چوب ترمو در نتیجه عمل آوری های انجام شده روی چوب طبیعی در برابر شرایط جوی پایداری و مقاومت بیشتری از خود نشان می دهد.
2017-02-06/توسط ترمووود رها
واردکننده ترمووود

واردکننده ترمووود

شرکت رها چوب نیز به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های واردکننده ترمووود ، بیشترین میزان واردات را از شرکت های ترموود فنلاندی دارا می باشد.
2017-02-05/توسط ترمووود رها
چوب نما ترموود فنلاند

چوب نمای ترموود فنلاندی

چوب نما ترموود فنلاندی برای اولین بار توسط شرکت وی تی تی در کشور فنلاند ابداع شد و به سرعت راهکاری استاندارد جهت تولید محصولات چوب نما فنلاندی شناخته شد.
2017-02-05/توسط ترمووود رها
مقاومت ترموود در برابر خوردگی اشعه

مقاومت ترموود در برابر خوردگی اشعه

مطالعات میدانی زیادی صورت پذیرفته است تا میزان مقاومت ترموود و نحوه اثرگذاری نور خورشید و در واقع تابش اشعه ماورای بنفش بر روی سطوح ترمووود مشخص گردد.
2017-01-30/توسط ترمووود رها
ابزار و برش چوب ترمووود

ابزار و برش چوب ترمووود

در روش های متداول برش چوب ترمووود یکی از مزیتهای استفاده از روشهای خشک کردن چوب ترمووود رها کردن و به اصطلاح کاستن از فشارهای درونی سلولهای چوبی میباشد.
2017-01-25/توسط ترمووود رها
پروفیل ترمووود چیست

پروفیل ترمووود چیست ؟

با توجه به استفاده زیاد این متریال در فضاهای داخلی و خارجی این سوال که پروفیل ترمووود چیست و چگونه تولید می شود ذهن بسیاری از مخاطبان را درگیر خود کرده است.
2016-12-02/توسط ترمووود رها
کابینت ترمووود

کابینت ترمووود

میزان پیچ و تاب و تغییر ابعاد در الوارهای ترمووود باعث می شود که بتوان در طراحی فضاهای داخلی نظیر کابینت ترمووود که از ظرافت بالاتری برخوردار استفاده نمود.
2016-12-02/توسط ترمووود رها