کابینت ترمووود

کابینت ترمووود

کابینت ترمووود چیست ؟

یکی از موارد مصرف ترمووود در فضای داخلی کابینت ترمووود می باشد که با توجه به نیاز مخاطب و نوع طراحی در نظر گرفته شده، ترمووود هم به صورت الوار و هم به صورت پنل در ابعاد گوناگون و با ضخامت مورد نظر قابل ارائه می باشد. همچنین شرکت رها چوب با توجه به نیاز و درخواست بازار، پنل های ترمووود در ضخامت ها و ابعاد گوناگون را به شما مشتریان محترم ارائه می نماید. یکی از اساسی ترین کاربردهای این پنل ها استفاده آنها در ساخت کابینت می باشد که هم جهت بدنه و هم جهت درب کابینت ترمووود قابل استفاده می باشد. یکی از ویژگی های مصرف قیمت ترمووود در ساخت کابینت این است که خصوصیت ترمووود این امکان را فراهم می سازد که در فضاهایی با رطوبت بالا نیز قابل استفاده در فضای داخل و خارج باشد.

قیمت کابینت ترمووود

رطوبت بسیار کم و الیاف سخت ترمووود باعث می شود این متریال در برابر پوسیدگی بسیار مقاوم باشد. این خصوصیت ترمووود به ما این امکان را می دهد که از این متریال به عنوان گزینه ای بسیار مناسب جهت استفاده در مناطق با رطوبت بالا و حتی در آشپزخانه به عنوان کابینت بهره ببریم. همچنین وجود کمترین میزان پیچ و تاب و تغییر ابعاد در الوارهای ترمووود باعث می شود که بتوان از آن در طراحی فضاهای داخلی نظیر کابینت ترمووود که از ظرافت بالاتری برخوردار هستند استفاده نمود.

ابعاد کابینت ترمووود

ترموود محصول بسیار مناسبی برای استفاده در نما و کف و همچنین فضاهایی نظیر آشپزخانه و حمام که رطوبت دارند و احتمال خیس شدن دائماً وجود دارد می باشد. ترمووود نیز مانند همه چوبهای دیگر، در برابر اشعه UV توان مقامومت نداشته و در صورت قرار گرفتن در معرض نور خورشید، به مرور زمان تغییر رنگ خواهد داد. برای جلوگیری از تغییر رنگ یک لایه پوشش رنگی بر روی ترمووود ( هم در فضای داخلی و هم در فضای خارجی) توصیه می گردد تا از هرگونه تغییر رنگ سطح چوب جلوگیری به عمل آید.